PROJECT FLOORS

Kvalitní vinylové podlahy německého výrobce Projecst Floors se pyšní realistickou strukturou dřeva, kamene nebo keramických materiálů. Project Floors jsou vyráběny v různých kolekcích, Home 20, Home 30, Home 40, které se liší tloušťkou nášlapné vrstvy, třídou používání a provedením. Kolekce Home 20 nemá zkosené hrany ( mikrofáze), kolekce Home 30 a Home 40 obsahují dekory se zkosenou hranou ( mikrofází ) pro výsledný realističtější dojem z hotové podlahy. Všechny kolekce jsou určeny k celoplošnému lepení. Neobsahují ftaláty a jsou oceněny několika významnými certifikáty nezávislých zkušeben.

Podkategorie

  • Home 20 - k lepení

    PROJECT FLOORS - HOME 20. Vinylové podlahy kolekce HOME 20 jsou kvalitní vinylové podlahy německé výroby. Tyto podlahy neobsahují ftaláty a pyšní se řadou certifikátů např. certifikátem Air Indoor Comfort Gold. Podlahy mají tloušťku 2 mm s nášlapnou vrstvou 0,2 mm a jsou vhodné do bytových prostor. Lamely nemají zkosené hrany ( mikrofáze ). Kolekce Home 20 zahrnuje jak dekory v imitacích dřeva, tak dekory dlažby či přírodního kamene.

  • Home 30 - k lepení

    PROJECT FLOORS - HOME 30. Vinylové podlahy kolekce HOME 30 jsou kvalitní vinylové podlahy německé výroby. Tyto podlahy neobsahují ftaláty a pyšní se řadou certifikátů např. certifikátem Air Indoor Comfort Gold. Podlahy mají tloušťku 2 mm s nášlapnou vrstvou 0,3 mm a jsou vhodné do bytových prostor i lehce zatížených komerčních prostor. Lamely mají zkosené hrany ( mikrofáze ). Kolekce Home 30 zahrnuje jak dekory v imitacích dřeva, tak dekory dlažby či přírodního kamene.

  • Home 40 - k lepení

    PROJECT FLOORS - HOME 40. Vinylové podlahy kolekce HOME 40 jsou kvalitní vinylové podlahy německé výroby. Tyto podlahy neobsahují ftaláty a pyšní se řadou certifikátů např. certifikátem Air Indoor Comfort Gold. Podlahy mají tloušťku 2 mm s nášlapnou vrstvou 0,4 mm a jsou vhodné do bytových prostor i lehce zatížených komerčních prostor. Lamely mají zkosené hrany ( mikrofáze ). Kolekce Home 40 zahrnuje jak dekory v imitacích dřeva, tak dekory dlažby či přírodního kamene.

na stránku
Zobrazují se 1 – 50 z 125 položek
Zobrazují se 1 – 50 z 125 položek