KARNDEAN
Firma Karndean byla založena v roce 1973 jako rodinný podnik a v krátké době vybudovala podlahové impérium a stala je jednou z nejuznávanějších a nejrespektovanějších světových firem. Firma nadále zůstává rodiným podnikem, zůstává věrna svým kořenům a zachovává idelologii zameřenou na kvalitu a design svých podlah s důrazem na nadstandartní přístup k zákazníkovi. Firma Karndean vytváří inovativní produkty, universální luxusní vinylové podlahy inspirované přírodou a přizpůsobené potřebám dnešního zakázníka se širokou šálou barev, autentických povrchů, v mnoha designových stylech a v různých formátech, tak aby si každý zákazník mohl najít svůj osobitý styl. Podlahy Karndean jsou určené pro použití v interiéru.

KARNDEAN 

Podkategorie

  • Conceptline - k lepení

    Vinylové podlahy CONCEPTLINE výrobce Karndean jsou svělou volbou a ideálním řešením pro bytové a lehce zatěžované komerční prostory. V kolekci CONCEPTLINE naleznete jak podlahy fascinující autentickou imitací přírodního kamene a břidlice, tak podlahy impozantně imitující rozmanitou strukturu dřeva. Firma Karndean klade důraz na životní prostředí, důkazem toho je obdržení emisního cerifikátu INDOOR AIR COMFORT GOLD. Podlahy této kolekce jsou vhodné pro teplovodní podlahové topení a mají zátěžovou třídu 23/31 a jsou určeny pro bytové využití.

  • Conceptline CLICK

    Conceptline LOCK - nejprodávanější dekory kolekce Conceptline jsou nově k dispozici i v provedení CLICK, jako celovinylová podlaha se zámkovým spojem vhodná na pokládku i do vlhkých prostor. Podlahy kolekce Conceptline LOCK mají tloušťku 4 mm s nášlapnou vrstvou 0,3 mm. Kolekce obsahuje jak dekory dřeva, tak dekory dlažby. Podlahy kolekce Conceptline LOCK mají zátěžovou třídu 23/31 a jsou určeny do bytových prostor. Díky nízké výšce jsou vhodné především pro renovace prostor, kde je právě nízká výška podlah žádoucí. Všechny podlahy jsou také vhodné pro pokládku na teplovodní podlahové topení.

na stránku
Zobrazují se 1 – 36 z 45 položek
Zobrazují se 1 – 36 z 45 položek