KARNDEAN
Firma Karndean byla založena v roce 1973 jako rodinný podnik a v krátké době vybudovala podlahové impérium a stala je jednou z nejuznávanějších a nejrespektovanějších světových firem. Firma nadále zůstává rodiným podnikem, zůstává věrna svým kořenům a zachovává idelologii zameřenou na kvalitu a design svých podlah s důrazem na nadstandartní přístup k zákazníkovi. Firma Karndean vytváří inovativní produkty, universální luxusní vinylové podlahy inspirované přírodou a přizpůsobené potřebám dnešního zakázníka se širokou šálou barev, autentických povrchů, v mnoha designových stylech a v různých formátech, tak aby si každý zákazník mohl najít svůj osobitý styl. Podlahy Karndean jsou určené pro použití v interiéru.

Podkategorie

 • Conceptline - k lepení

  Vinylové podlahy CONCEPTLINE výrobce Karndean jsou svělou volbou a ideálním řešením pro bytové a lehce zatěžované komerční prostory. V kolekci CONCEPTLINE naleznete jak podlahy fascinující autentickou imitací přírodního kamene a břidlice, tak podlahy impozantně imitující rozmanitou strukturu dřeva. Firma Karndean klade důraz na životní prostředí, důkazem toho je obdržení emisního cerifikátu INDOOR AIR COMFORT GOLD. Podlahy této kolekce jsou vhodné pro teplovodní podlahové topení a mají zátěžovou třídu 23/31 a jsou určeny pro bytové využití.

 • Conceptline CLICK

  Conceptline CLICK - nejprodávanější dekory kolekce Conceptline jsou nově k dispozici i v provedení CLICK, jako celovinylová podlaha se zámkovým spojem vhodná na pokládku i do vlhkých prostor. Podlahy kolekce Conceptline LOCK mají tloušťku 4 mm s nášlapnou vrstvou 0,3 mm. Kolekce obsahuje jak dekory dřeva, tak dekory dlažby. Podlahy kolekce Conceptline LOCK mají zátěžovou třídu 23/31 a jsou určeny do bytových prostor. Díky nízké výšce jsou vhodné především pro renovace prostor, kde je právě nízká výška podlah žádoucí. Všechny podlahy jsou také vhodné pro pokládku na teplovodní podlahové topení.

 • Projectline - k lepení

  Vinylové podlahy Projectline se vyrábí v široké škále dekorů, ať už ve dřevě, betonu či cementu a v široké škále barev - od bílé přes šedou a černou až po světle nebo tmavě hnědou. Lepené vinylové podlahy jsou ideální volbou do komerčních prostor, jako jsou hotelové pokoje, recepce, restaurace, obchody, butiky. Vinylové podlahy Projectline jsou držitelem nejpřísnějšího emisního certifikátu Indoor Air Comfort Gold, neobsahují ftaláty ani formaldehyd. Podlaha se vyrábí i v zámkové ( Click ) variantě Projectline CLICK

 • Projectline CLICK

  Vinylové podlahy Projectline CLICK ( plovoucí se zámkovým spojem ) se vyrábí v široké škále dekorů, ať už ve dřevě, betonu či cementu a v široké škále barev - od bílé přes šedou a černou až po světle nebo tmavě hnědou. Vinylové podlahy Projectline CLICK jsou držitelem nejpřísnějšího emisního certifikátu Indoor Air Comfort Gold, neobsahují ftaláty ani formaldehyd. Podlahy Projectline Click mají vynikající zvukovou izolaci při použití akustické podložky pod vinylové podlahy (útlum až -20 dB).

Zobrazují se 1 – 72 z 72 položek
Zobrazují se 1 – 72 z 72 položek