Conceptline - k lepení

Vinylové podlahy CONCEPTLINE výrobce Karndean jsou svělou volbou a ideálním řešením pro bytové a lehce zatěžované komerční prostory. V kolekci CONCEPTLINE naleznete jak podlahy fascinující autentickou imitací přírodního kamene a břidlice, tak podlahy impozantně imitující rozmanitou strukturu dřeva. Firma Karndean klade důraz na životní prostředí, důkazem toho je obdržení emisního cerifikátu INDOOR AIR COMFORT GOLD. Podlahy této kolekce jsou vhodné pro teplovodní podlahové topení a mají zátěžovou třídu 23/31 a jsou určeny pro bytové využití.

Podkategorie

  • Dekory dřeva

    Kolekce CONCEPTLINE – dekory dřeva - podlahy impozantně imitující rozmanitou strukturu dřeva. Vinylové podlahy CONCEPTLINE jsou mají dlouho životnost (podlahu trvale chrání ochranná PU- vrstva) , jsou odolné vůči vlhkosti ( možno položit i do kuchyní a koupelen ) hygienické, teplé na dotek, snadno se udržují, jsou vhodné podlahové topení. Vinylové podlahy CONCEPTLINE jsou držitelem emisního cerifikátu INDOOR AIR COMFORT GOLD.

  • Dekory dlažby

    Kolekce CONCEPTLINE – dekory dlažby a kamene - podlahy fascinující autentickou imitací přírodního kamene, břidlice a dlažby. Vinylové podlahy CONCEPTLINE jsou mají dlouho životnost (podlahu trvale chrání ochranná PU- vrstva) , jsou odolné vůči vlhkosti ( možno položit i do kuchyní a koupelen ) hygienické, teplé na dotek, snadno se udržují, jsou vhodné podlahové topení. Vinylové podlahy CONCEPTLINE jsou držitelem emisního cerifikátu INDOOR AIR COMFORT GOLD.

Zobrazují se 1 – 21 z 21 položek
Zobrazují se 1 – 21 z 21 položek