PARADOR

Společnost Parador GmbH & Co. KG byla založena v Německu již v roce 1977 a velmi rychle se zařadila mezi přední výrobce podlahových krytin. Výrobní portfolio firmy zahrnuje dřevěné, laminátové a vinylové podlahy, ale i textilní podlahové krytiny. Veškeré produkty jsou vyráběny v Německu nebo v rakouských pobočkách Güssing a Frauental. Vinylové podlahy se zámkovým spojem - celovinylové i na HDF desce.

Podkategorie

 • Vinyl k lepení

  Vinyl určený k lepení je z důvodu své nízké montážní výšky vhodný zejména pro renovace. Dekory v autentickém vzhledu dřeva a kamene se hodí do každého prostoru, dokonce i do vlhkých prostor, kde oceníte vynikající užitné vlastnosti. Vinyl je vysoce stabilní podlahová krytina, která se snadno udržuje a je odolná vůči vodě. Vinyl je moderní a inovativní materiál a je tím nejlepším možným řešením jak pro privátní, tak i pro komerční oblast užívání. Autentické napodobení přírodních materiálů je vyrobeno s překvapující dokonalostí.

 • Modular One CLICK

  Kolekce vinylových podlah Modular One se zámkovým spojem je určena k podkládce plovoucím způsobem bez lepení. Lamely na nosné kompozitní desce, která je vysoce odolná proti bobtnání. Horní nášlapnou vrstvu tvoří moderní a všestranný polyuretanový materiál ( PUR ) je vyroben bez změkčovadel a škodlivých emisí. Integrovaná spodní akustická vrstva z korku vyrovnává drobné nerovnosti podkladu a zaručuje příjemnou akustickou kvalitu místnosti.

 • Eco Balance Pur CLICK

  Vinylové podlahy Eco Balance PUR se zámkovým spojem jsou určeny pokládce plovoucím způsobem bez lepení. Lamely na nosné HDF desce impregnované proti bobtnání. Horní nášlapnou vrstvu tvoří moderní a všestranný polyuretanový materiál ( PUR ) je vyroben bez změkčovadel a škodlivých emisí. Tato moderní nízkohlučná a odolná podlahová krytina je šetrná k životnímu prostředí. Integrovaná spodní akustická vrstva z korku vyrovnává drobné nerovnosti podkladu a zaručuje příjemnou akustickou kvalitu místnosti.

 • Na HDF desce CLICK

  Vinylové podlahy PARADOR na nosné desce HDF s integrovanou korkovou podložkou. Podlahy mají zámkový spoj SafeLock a jsou vhodné pro podlahové topení. Lamely mají antibakteriální úpravu, která odpuzuje špínu a bakterie a jsou navíc opatřeny spodní korkovou vrstvou k utlumení kročejového hluku.

 • Celovinylové CLICK

  Vinylové podlahy PARADOR - celovinylové podlahy se zaklápavací mechanikou pro jednoduchou, bezpečnou a přesnou pokládku ( click system ). Podlahy jsou vhodné pro podlahové topení. Lamely mají antibakteriální úpravu, která odpuzuje špínu a bakterie. Tyto podlahy jsou vhodné do vlhkých prostor a ideální pro použití v kuchyních a koupelnách. 

na stránku
Zobrazují se 1 – 50 z 142 položek
Zobrazují se 1 – 50 z 142 položek