Celovinylové CLICK

Vinylové podlahy PARADOR - celovinylové podlahy se zaklápavací mechanikou pro jednoduchou, bezpečnou a přesnou pokládku ( click system ). Podlahy jsou vhodné pro podlahové topení. Lamely mají antibakteriální úpravu, která odpuzuje špínu a bakterie. Tyto podlahy jsou vhodné do vlhkých prostor a ideální pro použití v kuchyních a koupelnách. 

Podkategorie

 • Basic 4.3

  Kvalitní vinylové podlahy německého výrobce PARADOR. Vinyl z plného materiálu. Vinylové podlahy mají selský vzor ( prkno ) s užitnou třídou 31. Celovinylové podlahy se zaklápavací mechanikou pro jednoduchou, bezpečnou a přesnou pokládku ( click system ). Podlahy jsou vhodné pro podlahové topení. Lamely mají antibakteriální úpravu, která odpuzuje špínu a bakterie. Tyto podlahy jsou vhodné do vlhkých prostor a ideální pro použití v kuchyních a koupelnách. 

  Selský vzor ( individuální vzory palubek ) formát: 4,3*219*1209 mm, Balení: 2,383 m2, Hmotnost balení: 20,2 kg
  Vzhled dlaždice formát: 4,3*294*598 mm, Balení: 1,934 m2, Hmotnost balení: 15 kg

 • Classic 2050

  Kvalitní vinylové podlahy německého výrobce. Vinyl z plného materiálu. Vinylové podlahy mají selský vzor ( prkno ) s užitnou třídou 42. Vinylové podlahy PARADOR - celovinylové podlahy se zaklápavací mechanikou pro jednoduchou, bezpečnou a přesnou pokládku ( click system ). Podlahy jsou vhodné pro podlahové topení. Lamely mají antibakteriální úpravu, která odpuzuje špínu a bakterie. Tyto podlahy jsou vhodné do vlhkých prostor a ideální pro použití v kuchyních a koupelnách. 

  Formát: 5*219*1209 mm, Balení: 2,118 m2, Hmotnost balení: 19,63 kg

 • Trendtime 5.50

  Kvalitní vinylové podlahy německého výrobce. Vinyl z plného materiálu. Vinylové podlahy mají vzor velkých dlaždic. třída užívání 42. Vinylové podlahy PARADOR - celovinylové podlahy se zaklápavací mechanikou pro jednoduchou, bezpečnou a přesnou pokládku ( click system ). Podlahy jsou vhodné pro podlahové topení. Lamely mají antibakteriální úpravu, která odpuzuje špínu a bakterie. Tyto podlahy jsou vhodné do vlhkých prostor a ideální pro použití v kuchyních a koupelnách. 

  Formát: 5*396*904 mm, Balení: 2,148 m2, Hmotnost balení: 22,4 kg

Zobrazují se 1 – 43 z 43 položek
Zobrazují se 1 – 43 z 43 položek