Originální PARADOR

Originální soklové lišty obvodové pro podlahy všechny druhy podlah PARADOR - dřevěné, laminátové i vinylové. Dekorační lišta s vysoce kvalitním jádrem MDF, protizkrutové, objemový kryt v oblasti hran, vynikající kvalita povrchu. K lištám lze dokoupit i příchytky pro snadnou a rychlou montáž.

Originální PARADOR 

Podkategorie

 • k laminátovým podlahám

  Soklové lišty obvodové k laminátovým podlahám Parador. Vhodné pro estetické ukončení dilatační spáry. Dekorační lišty s vysoce kvalitním jádrem MDF. Protizkrutové. Objemový kryt v oblasti hran. Vynikající kvalita povrchu. Upevnění možné pomocí lištové příchytky. Délka lišt 2,57 bm.

 • k dřevěným podlahám

  Soklové lišty obvodové k dřevěným podlahám Parador. Vhodné pro estetické ukončení dilatační spáry. Dekorační lišty s vysoce kvalitním jádrem MDF. Protizkrutové. Objemový kryt v oblasti hran. Vynikající kvalita povrchu. Upevnění možné pomocí lištové příchytky. Délka lišt 2,57 bm.

 • k vinylovým podlahám

  Soklové lišty obvodové k vinylovým podlahám Parador. Vhodné pro estetické ukončení dilatační spáry. Dekorační lišty s vysoce kvalitním jádrem MDF. Protizkrutové. Objemový kryt v oblasti hran. Vynikající kvalita povrchu. Upevnění možné pomocí lištové příchytky. Délka lišt 2,57 bm.

 • příchytky k lištám

  Příchytky na podlahové lišty Parador. Každý typ podlahové lišty lze upevnit pomocí lištové příchytky, které jsou barevně odlišeny. Za takto namontovanou lištu je možno vložit kabeláž. Příchytky jsou v balení, které vystačí cca na 10 bm ( 1 balíček stačí na 4 lišty po 2,57 m a obsahuje 24 přichycovacích svorek, 24 hmoždinek, 24 šroubů, 1 pomocný přípravek na vrtání a umístění ). 

Zobrazují se 1 – 36 z 36 položek
Zobrazují se 1 – 36 z 36 položek