Amtico first - k lepení

Škála výrobků je tak široká, že umožňuje architektům, návrhářům i koncovým uživatelům vybrat pro jakýkoliv prostor podlahu dle jejich představ. Typ Amtico First je vstupní branou do světa Amtico, který nabízí širokou škálu dekorů kombinujících stylový design s vynikajícími technickými vlastnostmi za úžasnou cenu. Prohlédněte si je a nechte se inspirovat nejen přírodním dřevem či klasickými kameny, ale i trendem poslední doby - abstraktními vzory. Amtico First nabízí 12 letou záruku při použití v oblasti bydlení. Kombinuje v sobě vysoce estetický vzhled a velikou praktičnost pro každý prostor v domácnosti. Můžete používat dekory jednotlivě s výběrem z pěti velikostí nebo je navzájem míchat v takřka bezpočtu kombinací pro skutečně unikátní podlahu, která bude jen a jen Vaším originálem. 

Podkategorie

  • Dekory dřeva

    Amtico First je vstupní branou do světa Amtico, který nabízí širokou škálu dekorů kombinujících stylový design s vynikajícími technickými vlastnostmi za úžasnou cenu. Prohlédněte si je a nechte se inspirovat nejen přírodním dřevem. Kolekce vinylových podlah Amtico, které vás nadchnou svojí dokonalou, ostrou a přirozenou kresbou. Moderní a nadčasová prkna lahodí všem typům interiérů. Od vintage stylu, přes jemné žilkování nebo naopak rustikální hrubý vzhled v provedení přírodního, běleného či mořeného dřeva s tóny od bledých, popelavých odstínů až po živé, syté, pestré nebo naopak tmavé a čokoládové.

  • Dekory dlažby

    Amtico First je vstupní branou do světa Amtico, který nabízí širokou škálu dekorů kombinujících stylový design s vynikajícími technickými vlastnostmi za úžasnou cenu. Prohlédněte si je a nechte se inspirovat nejen dekory dlažby a přírodního kamene. Kolekce dekorů kamene vinylových podlah Amtico je vyváženou paletou od nejsvětlejších neutrálních tónů, přes pískové, zemité, okrové až po nejtmavší černé odstíny. Vzhled leštěného mramoru, keramické či hladké struktury nebo rozpukaný styl štípaného kamene je ideální pro moderní i klasické prostory.

  • Dekory abstraktní

    Amtico First je vstupní branou do světa Amtico, který nabízí širokou škálu dekorů kombinujících stylový design s vynikajícími technickými vlastnostmi za úžasnou cenu. Prohlédněte si je a nechte se inspirovat abstraktními dekory. Kolekce vinylových podlah Amtico v dnes stále žádanějších abstraktních vzorech nabízí výjimečný styl a odvážný design. Tyto dekory vytvoří jedinečné prostředí s unikátním výrazovým prvkem v podobě vaší podlahy.

na stránku
Zobrazují se 1 – 50 z 51 položek
Zobrazují se 1 – 50 z 51 položek