AMTICO

Amtico International Ltd. byla založena v roce 1964. Dnes společnost, s více jak 50-letou tradicí, zaujala pozici světového prvenství mezinárodního obchodu s bytovými a komerčními LVT, a to vše s jedinou centrální výrobou v sídle společnosti v Coventry, Velká Británie. Amtico First je základní kolekcí LVT určenou zejména pro oblast bydlení. Skvělá cenová dostupnost, v kombinaci s praktičností a jednoduchou údržbou, otevírá možnosti použití opravdu všem! To jsou hlavní fakta, proč zvolit britskou kvalitu a její vlastnosti. Trendy a doba se neustále mění, odhodlání investovat do výzkumu, designu a nových technologií však pro Amtico zůstává trvalou konstantou na cestě k úspěchu. 

Podkategorie

  • Amtico first - k lepení

    Škála výrobků je tak široká, že umožňuje architektům, návrhářům i koncovým uživatelům vybrat pro jakýkoliv prostor podlahu dle jejich představ. Typ Amtico First je vstupní branou do světa Amtico, který nabízí širokou škálu dekorů kombinujících stylový design s vynikajícími technickými vlastnostmi za úžasnou cenu. Prohlédněte si je a nechte se inspirovat nejen přírodním dřevem či klasickými kameny, ale i trendem poslední doby - abstraktními vzory. Amtico First nabízí 12 letou záruku při použití v oblasti bydlení. Kombinuje v sobě vysoce estetický vzhled a velikou praktičnost pro každý prostor v domácnosti. Můžete používat dekory jednotlivě s výběrem z pěti velikostí nebo je navzájem míchat v takřka bezpočtu kombinací pro skutečně unikátní podlahu, která bude jen a jen Vaším originálem. 

  • Amtico Spacia - k lepení

    AMTICO Spacia – luxusní kolekce heterogenních vinylových podlah. Dekory kolekce AMTICO Spacia vyniká věrohodností vzorů dodávaných v lamelách či čtvercích v designech se vzory dřeva, kamene, keramických dlažeb i abstraktních motivů. Amtico přináší výjimečnou kvalitu, trvanlivost a tvůrčí prostor. Kolekce Amtico Spacia nabízí výběr z mnoha dekorů, které jsou díky inovativnímu a nadčasovému designu velmi vhodné do komerčního prostředí a vysoce zatěžovaných prostor. Všechny dekory lze použít samostatně – tón v tónu nebo jako kombinaci více vzorů – ideální pro vytvoření funkčního, záměrného oddělení podlahových ploch. Textura kamenných dekorů byla obohacena o tučné dekorativní prvky a abstraktním vzorům bylo přidáno výraznějších akcentů. Populární kolekce dřeva se rozrostla o nové, živé dekory a barvy se zdůrazněním teplých tónů pro aplikace do jakéhokoliv interiéru. Výsledkem jsou podlahy s nádhernou atmosférou, evokující přírodní materiály - plné nuancí a života.

     

Zobrazují se 1 – 147 z 147 položek
Zobrazují se 1 – 147 z 147 položek