Home 30 - k lepení

PROJECT FLOORS - HOME 30. Vinylové podlahy kolekce HOME 30 jsou kvalitní vinylové podlahy německé výroby. Tyto podlahy neobsahují ftaláty a pyšní se řadou certifikátů např. certifikátem Air Indoor Comfort Gold. Podlahy mají tloušťku 2 mm s nášlapnou vrstvou 0,3 mm a jsou vhodné do bytových prostor i lehce zatížených komerčních prostor. Lamely mají zkosené hrany ( mikrofáze ). Kolekce Home 30 zahrnuje jak dekory v imitacích dřeva, tak dekory dlažby či přírodního kamene.

Podkategorie

  • Dekory dřeva

    PROJECT FLOORS - HOME 30 - realistické dekory dřeva. Vinylové podlahy kolekce HOME 30 jsou kvalitní vinylové podlahy německé výroby. Tyto podlahy neobsahují ftaláty a pyšní se řadou certifikátů např. certifikátem Air Indoor Comfort Gold. Podlahy mají tloušťku 2 mm s nášlapnou vrstvou 0,3 mm a jsou vhodné do bytových prostor. Lamely mají zkosené hrany ( mikrofáze ). Kolekce Home 30 zahrnuje dekory v imitacích dřeva.

  • Dekory dlažby

    PROJECT FLOORS - HOME 30 - dekory dlažby a přírodního kamene. Vinylové podlahy kolekce HOME 30 jsou kvalitní vinylové podlahy německé výroby. Tyto podlahy neobsahují ftaláty a pyšní se řadou certifikátů např. certifikátem Air Indoor Comfort Gold. Podlahy mají tloušťku 2 mm s nášlapnou vrstvou 0,3 mm a jsou vhodné do bytových prostor. Lamely mají zkosené hrany ( mikrofáze ). Kolekce Home 30 zahrnuje dekory dlažby či přírodního kamene.

Zobrazují se 1 – 71 z 71 položek
Zobrazují se 1 – 71 z 71 položek