DUB LIVING KARTÁČOVANÝ 4V - bílý tvrdovoskový olej - Sandgate Wideplank MOLAND třívrstvá dřevěná podlaha

Třívrstvá dřevěná podlaha se zámkovým spojem ve formátu extrémně širokých ( 260 mm ) a dlouhých prken ( 2200 mm ) se čtyřstrannou maxifází ( 4V spára ). Podlahy v rustikálním třídění ( living ) s malými i velkými suky. Podlaha je již z výroby ošetřena přírodním tvrdovoskovým olejem a je vhodná pro podlahové topení.
 
Formát: 15(4)x260x2200 mm

Více informací

14803263

Dostupnost: objednávka 7 - 14 dní

1 944 Kč /m2 bez DPH

2 352 Kč /m2 s DPH

6 668 Kč /bal.

8 068 Kč s DPH/bal.


1 balení = 3.43 m2


Přidat na seznam přání

Více informací

Třívrstvá dřevěná dánského výrobce Moland má zámkový spoj G5 a je určena pro plovoucí pokládku. Samozřejmě lze podlahu i celoplošně lepit. Podlaha v provedení ve formátu extrémně širokých ( 260 mm ) a dlouhých prken ( 2200 mm ) se čtyřstrannou maxifází ( 4V spára ). Podlahy v rustikálním třídění ( living ) s malými i velkými suky. Podlahy mají zámkový spoj určený k pokládce plovoucím způsobem nebo je lze i celoplošně lepit. Jsou vhodné pro teplovodní podlahové topení. Podlaha je již z výroby ošetřena přírodním tvrdovoskovým olejem.

Rozměr: 15(4)x260x2200 mm,  Balení: 3,43m2 ( max. 12,5% kratiny v balení ), Hmotnost balení: 30,87 kg

TŘÍDĚNÍ MOLAND

CLASSIC +: velká většina lamel ve velmi čistém třídění, zdravé malé suky a očka přípustná, velmi omezeně přípustná okrajová běl. Příjemné barevné variace typické pro dub, velmi vyjímečně tmelené malé až střední suky a malé trhlinky jsou přípustné.

CLASSIC: relativně čisté třídění, přípustná očka a malé zdravé suky, s výskytem barevných variací, okrajové běle a tmelených suků.

TREND: lehce až středně rustikální třídění, přípustná očka a omezeně běl, zdravé suky a barevné variace. Přípustné tmelené malé až střední suky a trhliny.

LIVING: lehce až středně rustikální (třípásy) a středně až silně rustikální třídění (plošné vzory). Zdravá i černá očka jsou povolena, jsou přípustné tmelené velké nezdravé suky a trhliny včetně jádra. Běl a větší barevné variace jsou přípustné.

Při výběru podlah z ručního vzorkovníku nebo ze stojanů s panely mohou zejména dřevěné podlahy vykazovat větší barevný rozptyl a větší rozsah přirozených vad dřevin, než u vzorku podlahy. Dřevo je přírodní materiál a každá podlahová lamela je neopakovatelný originál. Vzorky a fotografie jsou díky své limitované velikosti pouze ilustrativní a tedy nezávazné pro objednávky, protože nemohou poskytnout veškeré znaky dřeva ( barevné s strukturální rozdíly ), které dané třídění může obsahovat, nejedná se tedy o vzorky ve smyslu §2096 občanského zákoníku.

Technická specifikace

Způsob pokládky : Plovoucím způsobem
Tloušťka : 15 mm
Šířka 260 mm
Délka 2200 mm
Kartáčováno : Ano
Vzhled lamel : Prkno ( Selský vzor )
Podlahové topení : Vhodné
Tepelný odpor m2K/W 0,125
Povrchová úprava Bílý olej
Druh ( třídění ) : Rustic
Úprava povrchu : Bílý tvrdovoskový olej
Vzhled drážek : Zkosená hrana (4V)
Provedení : 3 vrstvá struktura
Nosná deska Dřevěný laťkový střed
Vrchní vrstva ( nášlapná vrstva ) : cca. 4 mm
Zaklapávací mechanika : Zámek G2
Záruka : 2 roky
Dřevina Dub
Barevný tón Světle hnědá
Vzor Prkno
Vzorek v prodejně Ne

Příslušenství