Winflex

WINFLEX® vinylová podlaha od firmy Floor Experts spojuje dvě nejvíce žádoucí vlastnosti podlah, tj. krásu a trvanlivost. Představuje podlahu, která je neuvěřitelně odolná a současně atraktivní svou formou, vzhledem a texturou. Zvlášť pečlivě vybrané dřevěné dekory, které ožívají v množství vzorů, dosahují vysokého stupně realismu, kombinací nejnovějších pokroků v oblasti technologie napodobování vzhledu, textury dřeva a povrchové ochrany.

Podkategorie

  • Domestic

    Vinylové podlahy Domestic od firmy Floor Experts jsou pro všechny, kteří hledají kvalitní vinylovou podlahu za příznivé ceny s dobrými technickými vlastnostmi. Tyto podlahy jsou velmi jednoduché na pokládku díky systému Click a jsou vhodné na podlahové topení. Lamely jsou vyráběné podle technologie, která sleduje ekologické trendy. Desky neobsahují ftaláty a prošly anti-bakteriálním testem. Tato kolekce má tloušťku 4 mm, nášlapnou vrstvu 0,3 mm a zátěžovou třídu 31.  

  • Pro Click

    Kolekce Pro Click je vyjímečná svojí velkou zátěžovou třídou (33), díky které se tyto podlahy hodí do velmi zatížených komerčních a bytových prostor. Jsou velmi odolné vůči vlhkosti, poškrábání a botnání. Na výběr je zde mnoho dekorů dřeva, které dokonale imitují dřevěné vlastnosti i strukturu a dále zde naleznete dekory kamene, dlažby, betonu, mramoru a jiných. V této kolekci si tudíž rozhodně vybere každý, kdo hledá kvalitní vinylovou podlahou s výbornými technickými vlastnosti za příznivé ceny. 

Zobrazují se 1 – 27 z 27 položek
Zobrazují se 1 – 27 z 27 položek