Winflex

WINFLEX® vinylová podlaha od firmy Floor Experts spojuje dvě nejvíce žádoucí vlastnosti podlah, tj. krásu a trvanlivost. Představuje podlahu, která je neuvěřitelně odolná a současně atraktivní svou formou, vzhledem a texturou. Zvlášť pečlivě vybrané dřevěné dekory, které ožívají v množství vzorů, dosahují vysokého stupně realismu, kombinací nejnovějších pokroků v oblasti technologie napodobování vzhledu, textury dřeva a povrchové ochrany.

Podkategorie

 • Domestic

  Vinylové podlahy Domestic od firmy Floor Experts jsou pro všechny, kteří hledají kvalitní vinylovou podlahu za příznivé ceny s dobrými technickými vlastnostmi. Tyto podlahy jsou velmi jednoduché na pokládku díky systému Click a jsou vhodné na podlahové topení. Lamely jsou vyráběné podle technologie, která sleduje ekologické trendy. Desky neobsahují ftaláty a prošly anti-bakteriálním testem. Tato kolekce má tloušťku 4 mm, nášlapnou vrstvu 0,3 mm a zátěžovou třídu 31.  

 • Pro Click

  Kolekce Pro Click je vyjímečná svojí velkou zátěžovou třídou (33), díky které se tyto podlahy hodí do velmi zatížených komerčních a bytových prostor. Jsou velmi odolné vůči vlhkosti, poškrábání a botnání. Na výběr je zde mnoho dekorů dřeva, které dokonale imitují dřevěné vlastnosti i strukturu a dále zde naleznete dekory kamene, dlažby, betonu, mramoru a jiných. V této kolekci si tudíž rozhodně vybere každý, kdo hledá kvalitní vinylovou podlahou s výbornými technickými vlastnosti za příznivé ceny. 

 • Rigid

  Naprosto revoluční rigidní podlaha, která se technicky zcela liší od stávajících vinylů svými vlastnostmi. Za zmínku rozhodně stojí, že rigidní podlaha je zcela odolná vůči vlhkosti, neobsahuje změkčovadla ani ftaláty, má zátěžovou třídu 33, pokládka je díky zámkovým spojům 5G velmi jednoduchá a díky stálosti roztažitelnosti není třeba dilatační spára.

 • Stabilo

  Winflex STABILO vinylová podlaha spojuje dvě nejvíce žádoucí vlastnosti podlah, tj. krásu a trvanlivost. Představuje podlahu, která je neuvěřitelně odolná a současně atraktivní svou formou, vzhledem a texturou. Zvlášť pečlivě vybrané dřevěné dekory, které ožívají v množství vzorů, dosahují vysokého stupně realismu, kombinací nejnovějších pokroků v oblasti technologie napodobování vzhledu, textury dřeva a povrchové ochrany.

Zobrazují se 1 – 44 z 44 položek
Zobrazují se 1 – 44 z 44 položek