Seznam produktů výrobce PALLMANN

Pallmann nabízí výrobky, které potřebujete ke kompletní pokládce dřevěných parket: PARKETT KOMPLETT představuje jedinečnou a hodnověrnou kompletní nabídku pro parketářské řemeslo.

 PODLAHOVÁ CHEMIE PALLMANN


Mnozí hovoří o úplném sortimentu. Avšak pouze Pallmann nabízí s okamžitou platností opravdu výrobky, které potřebujete ke kompletní pokládce dřevěných parket: PARKETT KOMPLETT představuje jedinečnou a hodnověrnou kompletní nabídku pro parketářské řemeslo. Nahlédněte do našich webových stránek a sami zjistíte, co se za tím skrývá! 


KOMPLEXNÍ POHLED


Perfektní parketová podlaha musí být od základu stabilní. Příprava podkladu je proto nejdůležitější součástí našeho věrohodného a kompletního sortimentu. Příslušným know-how pro jakoukoliv konstrukci podlahy disponují odborníci naší mateřské společnosti UZIN. Na tom můžete stavět!  


VŠE Z JEDNÉ RUKY


Komplexní sortiment Pallmann vám nabízí celou řadu výhod:


- všechny výrobky od jednoho dodavatele


- vzájemně sladěné výrobky a systémová řešení


- špičkové výrobky pro každou vrstvu podlahové konstrukce


- jedinečné know-how týmu odborných pracovníků Pallmann


- exklusivní poradenství při přípravě podkladu


Díky této mnohostranné kompetenci se stal Pallmann jedinečným a hodnověrným poskytovatelem komplexní nabídky pro parketářské řemeslo.


Plusové body: vším, čímž až doposud Pallmann vynikal, zůstává samozřejmě i nadále zachováno. Stejně jako doposud budeme zcela otevřeně informovat nejenom o výhodách (+), ale i o případných nevýhodách (-) našich produktů.


 


 

Více informací
Zobrazují se 1 – 16 z 16 položek
Zobrazují se 1 – 16 z 16 položek