ALSAFLOOR

Plovoucí laminátové podlahy značky Alsafloor v sobě snoubí dokonalé provedení s elegancí. Jak by také ne, když se jedná o renomovanou francouzskou značku laminátových podlah. Potrpí si především na vývoj nových technologií, díky kterým, jsou plovoucí podlahy této značky vždy o krok napřed před konkurencí, a rovněž na velmi kvalitní designové provedení podlah. Záleží pak už jen na Vás, zda vás osloví starší vzhled plovoucích podlah nebo máte zájem spíše o modernější verze. Laminátové podlahy Alsafloor nabízí obojí.

Podkategorie

 • Clip 300

  Řada ALSAFLOOR – CLIP 300 přichází v tomto roce s výraznou změnou, a tou je zvýšená odolnost proti otěru ( z AC3 se třída odolnosti zvyšuje na AC4 ) a navíc se zátěžová třída posouvá na 23/32 ( střední a komerční zátěž ). Tato řada je určena především do bytových a středně zatížených komerčních prostor. Překvapí nízkou cenou, vysokou užitnou hodnotou a zárukou od výrobce 25 let. Charakterizuje jí slogan : Velký výkon za atraktivní cenu. Podlahy mají tl. 7 mm a zátěžovou třídu AC4/32. Všechny podlahy řady Alsafloor CLIP 300 jsou vhodné na teplovodní podlahové vytápění - mají stabilní konstrukci a nízký tepelný odpor. Dekory této řady se strukturou dřevěného povrchu a dřevěných pórů Vás okouzlí. Nově v této kolekci naleznete i podlahy se strukturou matně olejovaného dřeva.

  Formát: 7*192*1290 mm, Balení: 2,476 m2, Hmotnost balení: 15 kg

 • Clip 400

  Řada Alsafloor - CLIP 400 nabízí široký výběr dekorů v imitaci dřeva jak exotického, tak i dubového vytvořených s francouzským šarmem a elegancí a je určena jak pro bytové prostory, tak i pro nejvyšší komerční zátěž. Všechny podlahy této řady mají zámkový spoj 5G ( licence Välinge ) a i zvýšenou odolnost proti otěru AC5/33 a zátěžovou třídu 23/33. Podlahy mají tl. 8 mm. Všechny podlahy řady Alsafloor CLIP 400 jsou díky své stabilní konstrukci a nízkému tepelnému odporu vhodné na teplovodní podlahové vytápění. Vzhledem ke své konstrukci a zátěžové třídě je lze pokládat i v hodně frekventovaných a zatěžovaných prostorech.

  Formát: 8*192*1286 mm, Balení: 2,222 m2, Hmotnost balení: 16,5 kg

 • Visual

  Řada ALSAFLOOR VISUAL je kolekce značkových podlah se čtyřstrannou mikrofází, která zdůrazní vzor prkna a svým velmi precizním zpracováním a věrnou imitací struktury dřeva, podlahy působí na první pohled dojmem masivní dřevěné podlahy. Tyto podlahy mají vodovzdornou desku HDF a nově i ještě vyšší zátěžovou třídu AC5/33, která umožňuje pokládku podlahy i v prostorech s vysokou zátěží. Všechny podlahy řady VISUAL mají zámkový spoj 5G ( licence Välinge ) pro ještě snadnější instalaci. Mají tl. 8 mm a díky své stabilní konstrukci a nízkému tepelnému odporu jsou vhodné na teplovodní podlahové vytápění.

  Formát: 8*192*1286 mm, Balení: 2,222 m2, Hmotnost balení: 16,5 kg

 • Osmoze

  Laminátové podlahy řady ALSAFLOOR OSMOZE určené pro nejvyšší komerční zátěž mají speciálně navržené dekory se synchronní strukturou letokruhů a dřevěných pórů a s maxifází po všech čtyřech stranách věrně reprodukují strukturu dřeva, stejně jako olejované masivní dřevěné podlahy. Mají zátěžovou třídu AC5/33 a vodovzdornou nosnou HDF desku.

  Formát: 8*192*1286 mm, Balení: 2,222 m2, Hmotnost balení: 16,5 kg

 • D-clic Aquastar

  Řada ALSAFLOOR – D CLIC AQUASTAR je řada vysoce kvalitních podlah pro nejvyšší zátěž ( AC5/33 ) určená do místností se zvýšenou vlhkostí, jako jsou koupelny a vstupní chodby. Tyto podlahy mají proti vodě impregnovanou základní nosnou zelenou HDF desku a jsou opatřeny novým zámkovým spojem 5G ( licence Välinge ). Podlahy této řady věrně imitují stukturu dřevěného povrchu a dřevěných pórů. Tmel Clicseal dodávaný do spoje při montáži a vysoce odolná vodovzdorná HDF vytvářejí mimořádnou rezistenci podlahy vůči vlhkosti.

  Formát 8*192*1286 mm, Balení: 2,222 m2, Hmotnost balení: 16,5 kg

 • Forte

  Řada ALSAFLOOR FORTE byla vyvinuta pro použití v komerčních prostorech s maximální zátěží (prodejny, veřejné prostory). Podlahy této řady zaručují zvýšenou zvukovou izolaci, mají nový zámkový spoj 5G ( licence Välinge ) a zvýšenou odolnost proti otěru AC6/33. Díky tloušťce 12 mm navozují při chůzi pocit masivní dřevěné podlahy. Povrch podlah je podle nejnovějších trendů věrnou imitací masivních podlah se synchronní strukturou letokruhů a dřevěných pórů. Lamely nejsou opatřeny mikrofází.

  Formát: 12*214*1286 mm, Balení 1,651 m2, Hmotnost balení 18 kg

 • Solid

  ALSAFLOOR SOLID je kolekce podlah zátěžové třídy AC6/33 určených do prostor s extrémní zátěží. Podlahy v tloušťce 12 mm mají reliéfní povrch, který způsobí, že podlaha je k nerozeznání od pravé masivní olejované podlahy. Lamely mají čtyřstrannou maxifázi, nový zámkový spoj 5G ( licence Välinge ), jsou impregnovány proti vlhkosti a zvládnou opravdu silný provoz i v komerčních zatížených prostorech.

  Formát: 12*214*1286 mm, Balení 1,651 m2, Hmotnost balení 18 kg

 • Solid Plus

  Řada laminátových podlah ALSAFLOOR SOLID PLUS představuje dekory dubu se synchronní strukturou pórů dřeva v silně realistické úpravě Heliochrome. Plovoucí podlaha vypadá jako matně naolejované dřevěné prkno s jemně lesklými póry. Velmi přesvědčivý povrch olejované dřevěné podlahy je navíc velmi praktický, nezůstávají na něm stopy bosých nohou, a odolává i hrubšímu zacházení nejenom při hraní Vašich dětí a zároveň unese nejvyšší komerční zátěž v restauracích, prodejnách, koridorech. Díky tloušťce 12 mm je tlumený zvuk chůze po podlaze podobný celoplošně lepené parketě a to vše za velmi, velmi atraktivní cenu. Nově mají všechny podlahy této řady zvýšenou odolnost vůči otěru AC6/33.

  Formát: 12*214*1286 mm, Balení 1,651 m2, Hmotnost balení 18 kg

 • Solid Medium

  Řada laminátových podlah Alsafloor SOLID MEDIUM je rozšířením úspěšné řady SOLID PLUS, je rovněž určena pro nejvyšší komerční zátěž. Lamely mají čtyřstrannou mikrofázi, nový zámkový spoj 5G ( licence Välinge ). Lamely řady SOLID MEDIUM jsou oproti řadě SOLID PLUS zúženy z 214 mm na 122 mm. Vzhledem k tomu, že obě řady mají stejný zámkový spoj, lze stejné dekory mezi sebou kombinovat ( široké a úzké lamely ), čímž vzniká velmi zajímavá podlaha s ještě přesvědčivějším přírodním vzhledem. Povrch s realistickou imitací vzhledu olejované dřevěné podlahy je velmi praktický, nezůstávají na něm stopy bosých nohou, a odolává i hrubšímu zacházení nejenom při hraní Vašich dětí a zároveň unese nejvyšší komerční zátěž v restauracích, prodejnách, koridorech. Díky tloušťce 12 mm je tlumený zvuk chůze po podlaze podobný celoplošně lepené parketě a to vše za velmi, velmi atraktivní cenu. Nově mají všechny podlahy této řady zvýšenou odolnost vůči otěru AC6/33.

  Formát: 12*122*1286 mm, Balení 0,941 m2, Hmotnost balení 10 kg

 • Solid Medium / Ladder

  Kolekce Creativ SOLID MEDIUM/LADDER - byla vytvořena designéry pro plovoucí pokládku těchto odolných podlah do žebříkového vzoru. Dekory vyráběné v této řadě lze vždy položit podélně za sebou a díky pouze podélné maxifázi vytváří jakoby dlouhou bočnici žebříku. Napříč pak můžete položit lamely HERRINGBONE - levá a výsledkem bude velmi atraktivní struktura žebříku : LADDER vzor dodá Vašemu interiéru pečeť vyjímečnosti. Díky velké tloušťce podlahy je zaručena zvýšená zvuková izolace. Podlahy mají zámkový spoj 5G. Lamely jsou konstruovány pro maximální komerční zátěž a mají i zvýšenou odolnost proti otěru AC6/33, takže se nemusíte vůbec obávat škrábanců i od opravdu velkých domácích čtyřnohých miláčků, dokonce ji můžete bez obav umístit do své restaurace, nebo prodejny. Lamely mají čtyřstranná maxifázi a jsou impregnovány ( water protect ).

  Formát: 12*122*1286 mm, Balení: 0,941 m2, Hmotnost balení: 10 kg 

 • Solid Chic

  Řada laminátových podlah Alsafloor SOLID CHIC je dalším rozšířením úspěšných řad SOLID PLUS a SOLID MEDIUM a je rovněž určena pro nejvyšší komerční zátěž. Lamely mají čtyřstrannou mikrofázi, nový zámkový spoj 5G ( licence Välinge ). Lamely řady SOLID CHIC jsou oproti řadě SOLID PLUS zúženy z 214 mm na 172 mm. Vzhledem k tomu, že všechny řady mají stejný zámkový spoj, lze stejné dekory mezi sebou kombinovat ( široké, středně široké a úzké lamely ), čímž vzniká velmi zajímavá podlaha s ještě přesvědčivějším přírodním vzhledem. Povrch s realistickou imitací vzhledu olejované dřevěné podlahy je velmi praktický, nezůstávají na něm stopy bosých nohou, a odolává i hrubšímu zacházení nejenom při hraní Vašich dětí a zároveň unese nejvyšší komerční zátěž v restauracích, prodejnách, koridorech. Díky tloušťce 12 mm je tlumený zvuk chůze po podlaze podobný celoplošně lepené parketě a to vše za velmi, velmi atraktivní cenu. Nově mají všechny podlahy této řady zvýšenou odolnost vůči otěru AC6/33.

  Formát: 12*172*1286 mm, Balení 1,327 m2, Hmotnost balení 14 kg

 • Medina

  Laminátové plovoucí podlahy řady ALSAFLOOR MEDINA mají exkluzivní hladkou strukturu ve formátu obdélníkových dlaždic vytvářející dojem matné betonové podlahy.Tato řada je v letošním roce obohacena o novinku se strukturou kamene. Podlahy řady Alsafloor Medina jsou určeny pro opravdu velké zatížení, třída zátěže 33, třída odolnosti oděru AC5 a mají zvýšenou zvukuvou izolaci.

  Formát: 12*396*640 mm, Balení: 1,520 m2, Hmotnost balení: 15 kg

 • Creativ XL long

  Creativ XL LONG - je kolekce laminátových podlah s velmi dlouhými lamelami ( délka 1940 mm ), což je využíváno hlavně do velkých místností. Díky velké tloušťce podlahy je zaručena zvýšená zvuková izolace. Podlahy mají zámkový spoj 5G. Lamely jsou konstruovány pro maximální komerční zátěž a mají i zvýšenou odolnost proti otěru AC6/33, takže se nemusíte vůbec obávat škrábanců i od opravdu velkých domácích čtyřnohých miláčků, dokonce ji můžete bez obav umístit do své restaurace, nebo prodejny. Lamely mají čtyřstranná maxifázi a jsou impregnovány ( water protect ).

  Formát: 12*170*1940 mm, Balení: 1,319 m2, Hmotnost balení: 14 kg

 • Creativ XXL

  Creativ XXL - nejširší rozměrová kolekce CREATIV´ BY Alsapan. Dekory této řady mají šířku lamely 214 mm, což vytváří nejenom unikátní vzhled; ale nabízí doposud nemožné variace - kombinace mixů 2 nebo 3 šířek a k tomu různých délek. Do jedné místnosti můžete společně položit libovolném řady dle Vaší fantazie, např. řady XXL s XL nebo XXL s L a nebo také XXL, XL, L. Díky velké tloušťce podlahy je zaručena zvýšená zvuková izolace. Podlahy mají zámkový spoj 5G. Lamely jsou konstruovány pro maximální komerční zátěž a mají i zvýšenou odolnost proti otěru AC6/33, takže se nemusíte vůbec obávat škrábanců i od opravdu velkých domácích čtyřnohých miláčků, dokonce ji můžete bez obav umístit do své restaurace, nebo prodejny. Lamely mají čtyřstranná maxifázi a jsou impregnovány ( water protect ).

  Formát: 12*214*1286 mm, Balení: 1,651 m2, Hmotnost balení: 18 kg

 • Creativ XL

  Creativ XL - je zúžená rozměrová kolekce CREATIV´ BY Alsapan. Dekory této řady mají zúžené šířky 172 mm což vytváří nejenom unikátní vzhled; ale nabízí doposud nemožné variace - kombinace mixů 2 nebo 3 šířek a k tomu různých délek. Do jedné místnosti můžete společně položit libovolném řady dle Vaší fantazie, např. řady XXL s XL nebo XXL s L a nebo také XXL, XL, L. Díky velké tloušťce podlahy je zaručena zvýšená zvuková izolace. Podlahy mají zámkový spoj 5G. Lamely jsou konstruovány pro maximální komerční zátěž a mají i zvýšenou odolnost proti otěru AC6/33, takže se nemusíte vůbec obávat škrábanců i od opravdu velkých domácích čtyřnohých miláčků, dokonce ji můžete bez obav umístit do své restaurace, nebo prodejny. Lamely mají čtyřstranná maxifázi a jsou impregnovány ( water protect ).

  Formát: 12*172*1286 mm, Balení: 1,327 m2, Hmotnost balení: 13,5 kg

 • Creativ L

  Creativ L – je nejužší rozměrová řada kolekce CREATIV´ BY Alsapan. Dekory této řady mají zúžené šířky 122 mm což vytváří nejenom unikátní vzhled; ale nabízí doposud nemožné variace - kombinace mixů 2 nebo 3 šířek a k tomu různých délek. Do jedné místnosti můžete společně položit libovolném řady dle Vaší fantazie, např. řady XXL s XL nebo XXL s L a nebo také XXL, XL, L. Díky velké tloušťce podlahy je zaručena zvýšená zvuková izolace. Podlahy mají zámkový spoj 5G. Lamely jsou konstruovány pro maximální komerční zátěž a mají i zvýšenou odolnost proti otěru AC6/33, takže se nemusíte vůbec obávat škrábanců i od opravdu velkých domácích čtyřnohých miláčků, dokonce ji můžete bez obav umístit do své restaurace, nebo prodejny. Lamely mají čtyřstranná maxifázi a jsou impregnovány ( water protect ).

  Formát: 12*122*1286 mm, Balení: 0,941 m2, Hmotnost balení: 9,5 kg

 • Creativ Long Ladder

  Creativ LONG LADDER - je řada dokládající kreativitu vývojářů společnosti Alsapan umožňující plovoucí pokládku těchto odolných podlah do žebříkového vzoru. Dekory této řady lze vždy položit podélně za sebou, díky pouze podélné maxifázi vytváří jakoby dlouhou bočnici žebříku. Napříč pak můžete položit lamely HERRINGBONE LEFT a výsledkem bude velmi atraktivní struktura žebříkového vzoru. Tento tzv. LADDER vzor dodá Vašemu interiéru pečeť výjimečnosti. Díky velké tloušťce podlahy je zaručena zvýšená zvuková izolace. Podlahy mají zámkový spoj 5G. Lamely jsou konstruovány pro maximální komerční zátěž a mají i zvýšenou odolnost proti otěru AC6/33, takže se nemusíte vůbec obávat škrábanců i od opravdu velkých domácích čtyřnohých miláčků, dokonce ji můžete bez obav umístit do své restaurace, nebo prodejny. Lamely mají čtyřstranná maxifázi a jsou impregnovány ( water protect ).

  Formát: 12*122*1286 mm, Balení: 0,941 m2, Hmotnost balení: 9,5 kg

 • Creativ Herringbone

  Kolekce Creativ HERRINGBONE byla vytvořena předními architekty a designéry s cílem umožnit jednoduše vytvořit a namontovat podlahu v nadčasovém vzhledu ve vzoru rybí kosti. Vyrábí se ve dvou provedeních se zrcadlově vyfrézovaným zámkem : HERRINGBONE RIGHT a HERRINGBONE LEFT. Díky velké tloušťce podlahy je zaručena zvýšená zvuková izolace. Podlahy mají zámkový spoj 5G. Lamely jsou konstruovány pro maximální komerční zátěž a mají i zvýšenou odolnost proti otěru AC6/33, takže se nemusíte vůbec obávat škrábanců i od opravdu velkých domácích čtyřnohých miláčků, dokonce ji můžete bez obav umístit do své restaurace, nebo prodejny. Lamely mají čtyřstranná maxifázi a jsou impregnovány ( water protect ).

  Formát: 12*143*640 mm, Balení: 1,189 m2, Hmotnost balení: 12,2 kg

 • Creativ Chevron

  Kolekce Creativ CHEVRON byla vytvořena designéry pro oblíbenou pokládku do šípového vzoru ( tzv. maďarská rybina ). Vyrábí se ve dvou provedeních se zrcadlově vyfrézovaným zámkem : CHEVRON RIGHT a CHEVRON LEFT. Díky velké tloušťce podlahy je zaručena zvýšená zvuková izolace. Podlahy mají zámkový spoj 5G. Lamely jsou konstruovány pro maximální komerční zátěž a mají i zvýšenou odolnost proti otěru AC6/33, takže se nemusíte vůbec obávat škrábanců i od opravdu velkých domácích čtyřnohých miláčků, dokonce ji můžete bez obav umístit do své restaurace, nebo prodejny. Lamely mají čtyřstranná maxifázi a jsou impregnovány ( water protect ).

  Formát: 12*122*730 mm, Balení: 1,157 m2, Hmotnost balení: 12,1 kg

Zobrazují se 1 – 206 z 206 položek