LAMETT
Předobrazem všech dekorů laminátových podlah belgického výrobce podlah LAMETT je dub ve všech jeho podobách. Rustikální dub se strukturou letokruhů ze vzhledem matné olejované podlahy, nebo velká rustikální dubová prkna se vzhledem olejované podlahy. Absolutní novinkou jsou kolekce laminátových podlah s neuvěřitelně autentickým vzhledem rozpraskaného sukatého olejovaného dubového prkna

LAMETT 

Podkategorie

 • Venice Oak

  Kolekce Lamett VENICE OAK nabízí podlahy v extra dlouhých lamelách, které jsou velmi realistickou napodobeninou masivních olejovaných dubových podlah v matných jemných barvách s dokonalou synchonizací dřevěné struktury. Tloušťka 12 mm zaručuje při chůzi akustiku blízkou lepené masivní podlaze.

  Formát: 12*196*2260 mm, Balení: 1,772 m2, Hmotnost balení: 19,56 kg

 • Boardwalk

  Kolekce Lamett BOARDWALK nabízí podlahy v extra dlouhých lamelách, ve Vintage stylu, kdy každý dekor má vždy 12 unikátních lamel a to bez jakéhokoliv opakování v rámci jedné desky. Lamely nemají tradiční V-drážky, ale dekor pokračuje až do hrany lamely, což vytváří velmi realistický vintage vzhled dřeva. Podlahy této kolekce mají zátěžovou třídu 33 a zámkový spoj Drop-Lock Tloušťka 12 mm zaručuje při chůzi akustiku blízkou lepené masivní podlaze.

  Formát: 12*193*2260 mm, Balení: 1,744 m2, Hmotnost balení: 19,3 kg

 • Colosseum

  Kolekce Lamett COLOSSEUM to jsou podlahy velmi stabilní a odolné vůči vlhkosti. Nosná HDF deska má velmi vysokou hustotu a umožňuje instalaci až 400 m² (20 x 20 m) bez použití přechodového profilu. Povrch lamel je opatřen 2 vrstvami odolnými vůči vlhkosti, které v kombinaci se zámkovým systémem předurčují tuto podlahu k pokládce i do vlhkých  prostor. Tento způsob výroby tzv. technologie AtroGuard byla speciálně vyvinuta tak, aby vznikla multifunční podlaha s tuhostí laminátu a odolností vůči vlhkosti podobnou, jakou mají vinylové podlahy. Podlahy kolekce Colosseum jsou vysoce odolné proti poškrábání, nárazům a tvorbě skvrn.

  Formát: 12*196*1212 mm, Balení: 1,428 m2, Hmotnost balení: 16,42 kg

Zobrazují se 1 – 12 z 12 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 12 položek