PAR-KY

Dýhové podlahy belgického výrobce PAR-KY mají vrchní vrstvu ze skutečného dřeva. Stejně jako v přírodě neexistují dva stejné stromy, neexistují ani dvě stejné lamely PAR-KY. A navíc, dřevěný povrch je velmi příjemný a teplý na dotek. Dýhové podlahy PAR-KY jsou odolnější než masivní podlahy. Jsou nejen pevné, ale také velmi odolné vůči protlakům. Každá podlahová lamela je velmi odolná díky velmi tvrdé nosné desce s vysokou hustotou (HDF). Dýha je nalepena na tuto desku a spolu s 8 vrstvami laku to vede k vyšší odolnosti vůči protlakům. Tajemství odolnosti spočívá v systému DSI. DSI je zkratka pro Double-Sided Impregnation (impregnace ze dvou stran). Během procesu lisování, je lepidlo vlisováno tak hluboko do dřeva, dokud není dosaženo úrovně saturace pórů až z 97%. Následně se aplikuje ultraodolný lak v osmi vrstvách na horní část dřevěné dýhy. Dřevo absorbuje lak, který je v kontaktu s lepidlem. Díky této technice je dřevo zcela nasyceno a horní vrstva se stává velmi odolnou. Dýhové podlahy PAR-KY jsou ideální pro podlahové vytápění. Všechny podlahy Par-ky umožňují díky své skladbě rychlé vedení tepla, což je prioritou pro volbu podlahy na podlahové topení. Podlahy PAR-KY se snadno udržují a jsou opatřeny praktickým zámkovým spojem Uniclic®. Další výhodou je cena. Ceny podlah Par-ky začínají na stejné úrovni jako kvalitní laminát.

Podkategorie

 • Pro 06

  Dřevo za cenu laminátu ? Ano, opravdu za cenu vyšších řad laminátových podlah můžete nyní mít skutečné dřevo - každá lamela je originál a ukrývá neopakovatelnost a hřejivost pravého dřeva. Kolekce se skládá z krátkých, širokých lamel s hedvábným vzhledem, lakovanou povrchovou úpravou a se čtyřstrannou mikrofází. Všechny dekory dubu jsou navíc i kartáčovány k dosažení výraznějšího efektu a zdůraznění krásy pravého dřeva.

  Formát: 7,2*190*1203 mm, Balení: 2,514 m2, Hmotnost balení: 16,3 kg

 • Lounge 06

  Kolekce PAR-KY LOUNGE 06 je postavena především na podlahách s dřevěnou dýhou z exotických podlah. Vzhledem k tloušťce dýhy si pak může dopřát luxus a krásu podlahy z exotického dřeva opravu každý. Úzké a krátké ( 1,2 m ) lamely spolu s mikrofází vytvářejí na podlaze výjimečnou atmosféru. Lamely jsou opatřeny hedvábným lakem a některé typy jsou navíc kartáčované.

  Formát: 8,3*124*1203 mm, Balení: 1,641 m2, Hmotnost balení: 11,75 kg

 • Deluxe 06

  Kolekce dýhových podlah PAR-KY DELUXE 06 dokonale ladí s nejnovějšími trendy v podlahovém sektoru. Dlouhé, široké desky a výrazné podélné fáze a příčné minifáze vytvářejí atmosféru masivní dřevěné podlahy. Vzhledem k tloušťce lamely a integrované korkové podložce slyšíte pouze tlumený zvuk vašeho kroku. Tento pocit a zvuk se dají srovnat s klasickou, celoplošně lepenou dřevěnou podlahou.

  Formát: 12*166*1800 mm, Balení: 2,092 m2, Hmotnost balení: 18,5 kg

 • Twist 06

  Nejnovější inovace belgického výrobce Par-ky je kolekce TWIST. Tato kolekce je reakcí nejnovější trendy v podlahovém sektoru. Inovativní podlaha umožňuje pokládku lamel do vzoru rybí kosti v dlouhých lamelách, čím vzniká neobyčejně zajímavá podlaha. Kolekce Twist je návratem ke klasice, návratem do dob, kdy byly klasické parkety znakem luxusu a dlouhé životnosti a nesměly chybět v žádném domě. V dnešní době, kdy je cena masivního dřeva, stejně jako cena práce spojené s pokládkou takovéto luxusní podlahy velmi drahá, přichází Par-ky s originálním řešením. Jednoduchým natočením můžete skladát lamely TWIST do vzoru rybí kost a to dokonce i bez použití lepidel a složitých montážních procesů. Jednoduše spojíte lamely zámkovým spojem ! Podlahové díly TWIST jsou dodávány s korkovou podložkou pro zlepšení akustiky podlahy.

  Formát: 12*124*868 mm, Balení: 0,969 m2, Hmotnost balení: 8,75 kg 

na stránku
Zobrazují se 1 – 50 z 52 položek
Zobrazují se 1 – 50 z 52 položek