PAR-KY

Dýhové podlahy belgického výrobce PAR-KY mají vrchní vrstvu ze skutečného dřeva. Stejně jako v přírodě neexistují dva stejné stromy, neexistují ani dvě stejné lamely PAR-KY. A navíc, dřevěný povrch je velmi příjemný a teplý na dotek. Dýhové podlahy PAR-KY jsou odolnější než masivní podlahy. Jsou nejen pevné, ale také velmi odolné vůči protlakům. Každá podlahová lamela je velmi odolná díky velmi tvrdé nosné desce s vysokou hustotou (HDF). Dýha je nalepena na tuto desku a spolu s 8 vrstvami laku to vede k vyšší odolnosti vůči protlakům. Tajemství odolnosti spočívá v systému DSI. DSI je zkratka pro Double-Sided Impregnation (impregnace ze dvou stran). Během procesu lisování, je lepidlo vlisováno tak hluboko do dřeva, dokud není dosaženo úrovně saturace pórů až z 97%. Následně se aplikuje ultraodolný lak v osmi vrstvách na horní část dřevěné dýhy. Dřevo absorbuje lak, který je v kontaktu s lepidlem. Díky této technice je dřevo zcela nasyceno a horní vrstva se stává velmi odolnou. Dýhové podlahy PAR-KY jsou ideální pro podlahové vytápění. Všechny podlahy Par-ky umožňují díky své skladbě rychlé vedení tepla, což je prioritou pro volbu podlahy na podlahové topení. Podlahy PAR-KY se snadno udržují a jsou opatřeny praktickým zámkovým spojem Uniclic®. Další výhodou je cena. Ceny podlah Par-ky začínají na stejné úrovni jako kvalitní laminát.

PAR-KY 

Podkategorie

 • Pro 06

  Dřevo za cenu laminátu ? Ano, opravdu za cenu vyšších řad laminátových podlah můžete nyní mít skutečné dřevo - každá lamela je originál a ukrývá neopakovatelnost a hřejivost pravého dřeva. Kolekce se skládá z krátkých, širokých lamel s hedvábným vzhledem, lakovanou povrchovou úpravou a se čtyřstrannou mikrofází. Všechny dekory dubu jsou navíc i kartáčovány k dosažení výraznějšího efektu a zdůraznění krásy pravého dřeva.

  Formát: 7,2*190*1203 mm, Balení: 2,514 m2, Hmotnost balení: 16,3 kg

 • Lounge 06

  Kolekce PAR-KY LOUNGE 06 je postavena především na podlahách s dřevěnou dýhou z exotických podlah. Vzhledem k tloušťce dýhy si pak může dopřát luxus a krásu podlahy z exotického dřeva opravu každý. Úzké a krátké ( 1,2 m ) lamely spolu s mikrofází vytvářejí na podlaze výjimečnou atmosféru. Lamely jsou opatřeny hedvábným lakem a některé typy jsou navíc kartáčované.

  Formát: 8,3*124*1203 mm, Balení: 1,641 m2, Hmotnost balení: 11,75 kg

 • Deluxe 06

  Kolekce dýhových podlah PAR-KY DELUXE 06 dokonale ladí s nejnovějšími trendy v podlahovém sektoru. Dlouhé, široké desky a výrazné podélné fáze a příčné minifáze vytvářejí atmosféru masivní dřevěné podlahy. Vzhledem k tloušťce lamely a integrované korkové podložce slyšíte pouze tlumený zvuk vašeho kroku. Tento pocit a zvuk se dají srovnat s klasickou, celoplošně lepenou dřevěnou podlahou.

  Formát: 12*166*1800 mm, Balení: 2,092 m2, Hmotnost balení: 18,5 kg

 • Classic 20

  Kolekce PAR-KY Classic zahrnuje podlahy s větší nášlapnou vrstvou v tl. 2 mm. Lamely jsou opatřeny matným lakem, který opticky budí dojem olejované podlahy. Lamely mají zámkový spoj UNICLIC ke snadné pokládce bez lepení. Podlahy této kolekce jsou vhodné pro pokládku na podlahové topení.

  Formát: 10(2)*150*1185 mm, Balení: 1,6 m2, Hmotnost balení: 13,5 kg 

 • Twist 06

  Nejnovější inovace belgického výrobce Par-ky je kolekce TWIST. Tato kolekce je reakcí nejnovější trendy v podlahovém sektoru. Inovativní podlaha umožňuje pokládku lamel do vzoru rybí kosti v dlouhých lamelách, čím vzniká neobyčejně zajímavá podlaha. Kolekce Twist je návratem ke klasice, návratem do dob, kdy byly klasické parkety znakem luxusu a dlouhé životnosti a nesměly chybět v žádném domě. V dnešní době, kdy je cena masivního dřeva, stejně jako cena práce spojené s pokládkou takovéto luxusní podlahy velmi drahá, přichází Par-ky s originálním řešením. Jednoduchým natočením můžete skladát lamely TWIST do vzoru rybí kost a to dokonce i bez použití lepidel a složitých montážních procesů. Jednoduše spojíte lamely zámkovým spojem ! Podlahové díly TWIST jsou dodávány s korkovou podložkou pro zlepšení akustiky podlahy.

  Formát: 12*124*868 mm, Balení: 0,969 m2, Hmotnost balení: 8,75 kg 

na stránku
Zobrazují se 1 – 36 z 85 položek
Zobrazují se 1 – 36 z 85 položek