DUB LIVING - oxidativní olej kartáčovaná třívrstvá dřevěná podlaha

Kvalitní široká prkna, kartáčovaná, cenově dostupná ! Třívrstvá dřevěná podlaha s nášlapnou vrstvou 3,6 mm, laťkovým středem, se zámkovým spojem určená k pokládce plovoucím způsobem nebo k celoplošnému lepení.
 
Formát: 14(3,6)x209x2200 mm

Více informací

14401268N

Dostupnost: skladem

1 198 Kč /m2 bez DPH

1 449 Kč /m2 s DPH

3 306 Kč /bal.

4 000 Kč s DPH/bal.

- 17 % 

4 819 Kč s DPH


1 balení = 2.76 m2


Přidat na seznam přání

Více informací

Třívrstvá dřevěná podlahovina pro plovoucí pokládku nebo celoplošné lepení

Lamely s podélnou maxifází

Spoj : zámkový G2

Vzor:  široké prkno 

Povrchová úprava : oxidativní olej

Kartáčovaná

Třídění: LIVING - přípustné velké zdravé i nezdravé suky, včetně tmelení, tmelené přípustné, běl přípustná, jádro přípustné, výrazné barevné variace přípustné

Podlaha je vhodná pro podlahové topení

Tloušťka : 14 mm

Nášlapná vrstva : 3,6 mm

Rozměr: 14(3,6)x209x2200 mm, Balení: 2,76 m2, Hmotnost balení: 24 kg

 

 

DŮLEŽITÉ - UPOZORNĚNÍ ! 

Podlahy s povrchovou úpravou OXIDATIVNÍ OLEJ je nutné ihned po položení ošetřit pečujícím olejem ! Doporučujeme použití PEČUJÍCÍHO WOCA OLEJE. Olej Woca lze zakoupit jak v přírodní barvě ( pro podlahy s přírodním olejem ) , tak v bílé barvě ( pro podlahy s bílým olejem ). Pro každodenní péči používejte WOCA MÝDLO NA DŘEVĚNÉ PODLAHY mýdlo na dřevěné podlahy ( přírodní i bílé ).

 

Při výběru podlah z ručního vzorkovníku nebo ze stojanů s panely mohou zejména dřevěné podlahy vykazovat větší barevný rozptyl a větší rozsah přirozených vad dřevin, než u vzorku podlahy. Dřevo je přírodní materiál a každá podlahová lamela je neopakovatelný originál. Vzorky a fotografie jsou díky své limitované velikosti pouze ilustrativní a tedy nezávazné pro objednávky, protože nemohou poskytnout veškeré znaky dřeva ( barevné s strukturální rozdíly ), které dané třídění může obsahovat, nejedná se tedy o vzorky ve smyslu §2096 občanského zákoníku.

Příslušenství

Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Ke stažení