DUB LIVING PRAVÝ - 4V - Bílý oxidativní olej - CAMBRIDGE MOLAND třívrstvá dřevěná podlaha

Kolekce od firmy Moland CAMBRIDGE je vícevrstvá dubová podlaha na nosiči z překližky pro pokládku do parketového vzoru - rybiny. Vyrábí se ve větším formátu 15 x 190 x 760 mm. Tyto podlahy mají pero-drážku a proto je doporučená pokládka celoplošným lepením. 
Formát: 15(3)x190x760 mm

Více informací

14922663-2

Dostupnost: objednávka 7 - 14 dní

2 027 Kč /m2 bez DPH

2 453 Kč /m2 s DPH

2 351 Kč /bal.

2 845 Kč s DPH/bal.


1 balení = 1.16 m2


Přidat na seznam přání

Více informací

Kolekce od firmy Moland CAMBRIDGE je vícevrstvá dubová podlaha na nosiči z překližky pro pokládku do parketového vzoru - rybiny. Vyrábí se ve větším formátu 15 x 190 x 760 mm. Tyto podlahy mají pero-drážku a proto je doporučená pokládka celoplošným lepením. Lamely se vyrábí v pravém a levém provedení, které jsou každé baleny zvlášť. Tato kolekce je ošetřena přírodním nebo bílým oxidativním olejem. 

Rozměr: 15(3)x190x760 mm,  Balení: 1,160 m2  Hmotnost balení: 7,54 kg

TŘÍDĚNÍ MOLAND

CLASSIC +: velká většina lamel ve velmi čistém třídění, zdravé malé suky a očka přípustná, velmi omezeně přípustná okrajová běl. Příjemné barevné variace typické pro dub, velmi vyjímečně tmelené malé až střední suky a malé trhlinky jsou přípustné.

CLASSIC: relativně čisté třídění, přípustná očka a malé zdravé suky, s výskytem barevných variací, okrajové běle a tmelených suků.

TREND: lehce až středně rustikální třídění, přípustná očka a omezeně běl, zdravé suky a barevné variace. Přípustné tmelené malé až střední suky a trhliny.

LIVING: lehce až středně rustikální (třípásy) a středně až silně rustikální třídění (plošné vzory). Zdravá i černá očka jsou povolena, jsou přípustné tmelené velké nezdravé suky a trhliny včetně jádra. Běl a větší barevné variace jsou přípustné.

Při výběru podlah z ručního vzorkovníku nebo ze stojanů s panely mohou zejména dřevěné podlahy vykazovat větší barevný rozptyl a větší rozsah přirozených vad dřevin, než u vzorku podlahy. Dřevo je přírodní materiál a každá podlahová lamela je neopakovatelný originál. Vzorky a fotografie jsou díky své limitované velikosti pouze ilustrativní a tedy nezávazné pro objednávky, protože nemohou poskytnout veškeré znaky dřeva ( barevné s strukturální rozdíly ), které dané třídění může obsahovat, nejedná se tedy o vzorky ve smyslu §2096 občanského zákoníku.

Technická specifikace

Povrchová úprava Bílý olej
Druh ( třídění ) : Rustic
Způsob pokládky : Celoplošné lepení
Tloušťka : 15 mm
Šířka 190 mm
Délka 760 mm
Kartáčováno : Ne
Vzhled lamel : Pás ( pokládka rybí kost )
Podlahové topení : Vhodné
Tepelný odpor m2K/W 0,130
Úprava povrchu : Oxidativní olej bílý
Vzhled drážek : Zkosená hrana (4V)
Provedení : 3 vrstvá struktura
Nosná deska Multiplex
Vrchní vrstva ( nášlapná vrstva ) : 3 mm
Zaklapávací mechanika : Pero - drážka
Záruka : 2 roky
Dřevina Dub
Barevný tón Světle hnědá
Vzor Rybí kost
Vzorek v prodejně Ne

Příslušenství