METALLIC ČERNÝ - STONE PLUS HDF - vinylová podlaha CLICK Zobrazit větší

METALLIC ČERNÝ - STONE PLUS HDF - vinylová podlaha CLICK

Kolekce STONE PLUS CLICK na HDF desce je vinylová plovoucí podlaha se zámkovým spojem UNICLIC, díky kterému je pokládka snadná a po dokončení lze podlahu ihned zatížit. Se svojí zátěžovou třídou 33 se tato kolekce hodí jak do bytových, tak komerčních porostor.

Formát: 10*305*915 mm

Více informací

72049

Dostupnost: Skladem

990 Kč /m2 bez DPH

1 198 Kč /m2 s DPH

1 663 Kč /bal.

2 012 Kč s DPH/bal.


1 balení = 1.68 m2


Přidat na seznam přání

Více informací

Kolekce STONE PLUS CLICK na HDF desce je vinylová plovoucí podlaha se zámkovým spojem UNICLIC, díky kterému je pokládka snadná a po dokončení lze podlahu ihned zatížit. Se svojí zátěžovou třídou 33 se tato kolekce hodí jak do bytových, tak komerčních porostor a díky svým technickým vlastnostem vydrží opravdu velkou zátěž. STONE PLUS CLICK nádherně imituje kámen a je dostupná v mnoha odstínech, vybere si tedy každý, kdo nechce klasickou vinylovou podlahu v dekoru dřeva, ale chce alternativu v podobě kamene, betonu, břidlice a mnoha dalších. Díky strukturovanému synchronnímu reliéfu dosahují dekory ještě více autentického vzoru, než kdy předtím. Podlahy z této kolekce jsou plně antistatické, hodí se na podlahové topení a jsou velice příjemné na dotyk bosou nohou. Stejně jako jiné kolekce od firmy Lico, vyniká STONE PLUS úžasnými technickými vlastosti a za zmínku rozhodně stojí její recyklovatelnost, absolutní absence ftalátů, těžkých kovů či formaldehydů. Důkazem je certifikát GREENGUARD, který klade důraz na kvalitu, ekologii, časté přezkušování v době platnosti ceritifátu a svojí přisností Vám zaručuje ekologicky nezávadnou podlahu.

Jako vinyl se označují plasty z polyvinylchloridu, který je znám jako PVC. Tento plast patří k nejstarším plastům vůbec a nalezl uplatnění kromě jiného i v domácnostech nebo v medicíně. Díky těmto zkušenostem je možné, vytvořit podlahovou krytinu, která přesně splňuje požadavky kladené na moderní podlahu. 

Rozměry: 10*305*915 mm, Balení:  1,680 m2

Technická specifikace

Způsob pokládky : Plovoucím způsobem
Tloušťka : 10 mm
Šířka 305 mm
Délka 915 mm
Vzhled lamel : Individuální vzor
Podlahové topení : Vhodné
Tepelný odpor m2K/W 0,088
Třída užívání 33
Vzhled drážek : Bez
Nosná deska HDF deska
Vrchní vrstva ( nášlapná vrstva ) : 0,55 mm
Zaklapávací mechanika : Zámek Uniclic
Záruka : 25 let v bytových prostorech / 10 let v komerčních prostorech
Barevný tón Černá
Vzor Individuální
Vzorek v prodejně Ne
Dekor Dlažba

Příslušenství