KÁMEN CROSSTOWN 4V - Floor Experts Winflex STABILO vinylová podlaha CLICK Zobrazit větší

KÁMEN CROSSTOWN 4V - Floor Experts Winflex STABILO vinylová podlaha CLICK

Winflex STABILO vinylová podlaha spojuje dvě nejvíce žádoucí vlastnosti podlah, tj. krásu a trvanlivost. Představuje podlahu, která je neuvěřitelně odolná a současně atraktivní svou formou, vzhledem a texturou.

Formát: 6*305*610 mm

Více informací

WINSTB-1078/0

Dostupnost: skladem

919 Kč /m2 bez DPH

1 112 Kč /m2 s DPH

1 026 Kč /bal.

1 241 Kč s DPH/bal.


1 balení = 1.1163 m2


Přidat na seznam přání

Více informací

Rigidní podlahy jsou jasnou volbou pro zákazníky, kteří hledají vinylovou podlahu a chtějí investovat do opravdu kvalitní podlahy se spoustou výhod. Tyto podlahy mají opravdu bezkonkureční technické vlastnosti, které se Vám pokusíme níže přiblížit:

Výhody rigidních podlah:

  • Rigidní podlahy s nosnou deskou SPC = stone plastic composit nejsou oproti HDF deskám absolutně náchylné na vlhkost.
  • Zátěžová třída 33 spolu s nášlapnou vrstvou 0,55 mm zajišťují kvalitní podlahu, která je vhodná i pro velmi namáhané komerční prostory a je jednoduchá na čištění a údržbu.
  • Díky stabilitě a tvrdosti nosných desek nejsou nerovnosti v betonovém podkladu nijak stěžejní. Rigidní podlahu lze tedy položit na menší nerovnosti bez jakéhokoli problému.
  • Pokud zamýšlíte renovaci podlah, rigidní je opravdu nenáročná. Díky své nízké montážní výšce lze podlahu položit přímo na stávající podlahu. Tuto podlahu můžete například položit na stávající dlažbu. Vzhledem k tomu, že není rigidní podlaha elastická, nehrozí propady v místě spáry dlaždic. Díky SCP nosné desce lze tuto podlahu také položit na místa, kde jsou menší nerovnosti.
  • Vzhledem k pevné nosné desce SPC odolává rigidní podlaha vyšším roztažitelným silám. Zámkové spoje tudíž výborně sedí a správně položená podlaha se nemůže nijak oddělit.
  • Nosná deska SPC je geniálně spojená s nášlapnou vrstvu a společně tvoří jedinečný funkční celek, který je mimořádně odolný vůči nárazům, škrábancům, skvrnám a protlačeninám.
  • Díky odlišné výrobní metodě jsou nosné desky SPC vyrobeny bez přidaných změkčovadel (ftalátů).
  • Rigidní podlaha není z elastického materiálu, nemůže se tedy stát, že by pod přímým slunečním zářením změkla nebo se jakkoli poškodila. Tuto podlahu lze tedy pokládat například do prostorů přímu u francouzských oken nebo i na terasách a zimních zahradách. Rigidní podlaha nereaguje na teplotní změny, lze ji použít jako podlahovou krtinu pro sezóní bydlení, kde dochází k většímu výkyvu teplot.
  • Z tohoto důvodu je také možné podlahu hned po zakoupení pokládat. Rigid nevykazuje žádné známky smršťování a roztahování, nemusí se tedy aklimatizovat v místnosti. Pokládka se může provádět bez dilatačních spár, právě kvůli rozměrové stálosti.

Rigidní podlaha od firmy Floor Experts STABILO má výše popsanou zátěžovou třídu 33, která se hodí jak do bytových, tak komerčních prostor. Nášlapná vrstva této kolekce je 0,55 mm. Součástí této rigidní podlahy je i 1 mm korková podložka, která se používá jako protihluková a tepelná izolace. Podlahy z kolekce STABILO se výborně hodí na podlahové topení s odporem jen 0,045 m2k/w.  Když srovnáte poměr, cenu a kvalitu této kolekce, vyjde Vám jako naprosto bezkonkurenční volba právě Winflex STABILO. 

Rozměry: 6*305*610 mm, Balení:  1,1163 m2

Technická specifikace

Způsob pokládky : Plovoucím způsobem
Tloušťka : 6 mm
Šířka 305 mm
Délka 610 mm
Vzhled lamel : Vzhled dlaždic
Podlahové topení : Vhodné
Tepelný odpor m2K/W 0,045
Třída užívání 33
Vzhled drážek : Zkosená hrana (4V)
Nosná deska Rigidní vinyl SPC
Vrchní vrstva ( nášlapná vrstva ) : 0,55 mm
Zaklapávací mechanika : Zámek G5
Záruka : 10 let
Barevný tón Šedá
Vzor Dlažba
Vzorek v prodejně Ano
Dekor Dlažba

Ke stažení

KATALOG FE WINFLEX VINYL

Katalog firmy Floor Experts - Winflex

Ke stažení (2.24M)