Seznam produktů výrobce DESIGNART

Technologicky nejvyspělejší vinylová podlaha, která je vhodná pro podlahové topení, do vlhkých prostor jako jsou kuchyně a koupelny, je jak ekologická tak nenáročná na údržbu. 

VINYLOVÉ PODLAHY DESIGN ART


Představujeme vám podlahy budoucnosti, které můžete mít u sebe doma již dnes, představujeme vám společnost DesignArt. Jedná se o belgickou společnost, která se od roku 2012 pyšní nejmodernější výrobní linkou na celém světě. Díky této moderní technologií probíhá HD tisk vinylových podlah do těch nejmenších detailů, takže podlaha působí velmi realistiky. Díky stále novým a svěžím nápadů máte na výběr z nepřeberného množství nejrůznějších designů vinylových podlah.


PODLAHA NA MÍRU 


Velkou výhodou DesingArt kolekcí vinylových podlah je rovněž to, že máte na výběr. Můžete si vybrat, zda budete podlahy celoplošně lepit nebo si pořídíte dekor v plovoucím systému. Díky těmto variantám můžeme mít podlahu přesně na míru vašim požadavkům. Obojí má samozřejmě své výhody, takže záleží jen a jen na vás, co zvolíte. Slevovat nemusíte ani, pokud jde o vaše požadavky na designovou stránku podlah. Tato firma vám nabídne opravdu nepřeberné množství všech možných i stylů, vzorů a variant. Je to firma nabízející jak klasické vinylové podlahy tak moderní a inovativní řešení pro ty odvážnější z vás.


KOLEKCE HOME VS. TRAFFIC 


Vinylové podlahy značky DesignArt se nejčastěji dělí na dva typy, prvním typem je vinylová podlaha Home značky DesignArt a druhou variantou je vinylová podlaha Traffic značky DesingArt. Jaké jsou jejich výhody a do jakých prostorů se hodí, už napovídá název, nic méně pojďme si je přeci jen představit trochu blíže.


Pokud jde o Home edici, spadají sem podlahy určené pro vaše domovy. Tyto podlahy jsou tenčí než podlahy určené do komerčních prostor. Jsou navrženy tak, aby do domácnosti skvěle zapadaly a podtrhly její charakter. Navíc jsou koncipovány tak, aby byly schopné úspěšně odolávat nepříjemným vlivům, které jsou pro domácnosti typické. Nejsou stavěné na nadměrné zatížení, od toho je tu edice Traffic, avšak nabízí i jiné výhody, jako například poměrně vysokou odolnost vůči poškrábání.


Pak tu máme kolekci Traffic, která je určená pro komerční či veřejné prostory, či zkrátka a jednoduše místa, kde očekáváte větší zatížení podlahy. Tyto podlahy jsou tlustší než podlahy z řady Home, díky čemuž jsou mnohonásobně odolnější a tak mohou úspěšně vzdorovat vlivům, kterým budou vystavené. Nezáleží na tom, zda plánujete položit novou podlahu do obchodu, zasedací místnosti, nemocnice či školy, podlahy Traffic skvěle zapadnou do jakéhokoli veřejného prostoru. Mezi další výhody podlah v této kolekci patří například to, že díky své tloušťce působí více robustně.


VÝROBNÍ ZÁMERY SPOLEČNOSTI DESIGNART


Mezi hlavní záměry, o které společnost u svých vinylových podlah usiluje, patří například dokonalá imitace olejovaných jasně strukturovaných povrchů dřeva či dlažby. To se jim díky moderním technologiím daří, vinylové podlahy vypadají opravdu věrně a stylově. Dalším zajímavým prvkem je aplikace vláknité mřížky přímo do vinylového dílce. Díky této aplikaci docílí u vinylových podlah objemové stálosti, která je potřebná pokud chcete mít v prostoru podlahové vytápění, které je dnes velmi populární.  Podlahové vytápění však u většiny hlavně starších typů podlah nepřichází do úvahy. Přeci jen je to pro podlahu velká zátěž, která se za normálních okolností drasticky projeví na životnosti podlahy. S touto revoluční mřížkou si však můžete užít chůzi po vyhřáté podlaze a nemusíte mít o ni strach.


ODOLNĚJŠÍ NEŽ KDY DŘÍVE 


Možná je to díky nejmodernější technologii, kterou společnost disponuje, možná je v tom nějaké výrobní tajemství společnosti DesignArt, která je předním výrobcem vinylových podlah, ať tak či onak jejich podlahy jsou opravdu mimořádně kvalitní a odolné. I tenké podlahy, které se pokládají do domácností, vydrží bez rekonstrukcí či nějakých rozsáhlejších oprav i řadu let. Pokud se o podlahu budete alespoň trochu starat a nebudete ji zbytečně zatěžovat, vydrží vám opravdu dlouho, a co víc bude stále vypadat jako nová. Nestárnoucí podlaha, která má navíc vysokou životnost, tomu říkám opravdu dobrá investice.


FIRMĚ DESIGN ART ZÁLEŽÍ NA ŽIVOTNÍM PROSTŘEDÍ 


Pokud vám stejně jako společnosti DesingArt záleží na životním prostředí, máte o důvod víc, proč si pořídit podlahu právě od nich. Při výrobě vinylových podlah totiž co možná nejvíce dbají na ochranu životního prostředí a na to, aby případný dopad na něj byl co nejmenší. Za to si mimo jiné vysloužili i hodně ocenění a certifikátů, které odrážejí i jejich kvalitu. Díky tomu, že tato společnost pracuje s tou nejmodernější technologií, zpracovávání surovin probíhá opravdu velmi efektivně.


JAKÉ VÝHODY VÁM PŘINÁŠÍ VINYLOVÁ PODLAHA DESIGN ART


- Podlaha zpracovaná nejmodernější technologií vůbec


- Inovativní a kreativní řešení podlah


- Široká škála odstínů a textur podlah na výběr


- Podlaha, kterou si můžete přizpůsobit dle svého gusta


- Podlaha, která je šetrná k životnímu prostředí


- Výběr ze dvou edic pro domácnost i komerční prostory


- Vysoce odolná a kvalitní


- Dlouhá tradice na trhu, známá značka


- Podlaha vhodná k podlahovému vytápění


- Výhody vinylové podlahy
©2014 PODLAHOVÉ STUDIO Více informací

Žádné produkty neodpovídají tomuto výrobci.