Vinylové podlahy

Vinylové podlahy lepené i se zámkovým spojem ( Click systém ). Vinylová podlaha je podlahová krytina z tvrzeného PVC, která se skládá z několika na sebe nalisovaných vrstev. Na vrchní vrstvě je fotografický dekor chráněný transparentní nášlapnou vrstvou. Kvalitní vinylové podlahy jsou chráněny PUR ochrannou vrstvou, která zabraňuje špinění a ulehčuje údržbu. Tyto podlahy jsou odolné vůči vlhkosti. 

Podkategorie

 • PARADOR

  Společnost Parador GmbH & Co. KG byla založena v Německu již v roce 1977 a velmi rychle se zařadila mezi přední výrobce podlahových krytin. Výrobní portfolio firmy zahrnuje dřevěné, laminátové a vinylové podlahy, ale i textilní podlahové krytiny. Veškeré produkty jsou vyráběny v Německu nebo v rakouských pobočkách Güssing a Frauental. Vinylové podlahy se zámkovým spojem - celovinylové i na HDF desce.

 • KARNDEAN
  Firma Karndean byla založena v roce 1973 jako rodinný podnik a v krátké době vybudovala podlahové impérium a stala je jednou z nejuznávanějších a nejrespektovanějších světových firem. Firma nadále zůstává rodiným podnikem, zůstává věrna svým kořenům a zachovává idelologii zameřenou na kvalitu a design svých podlah s důrazem na nadstandartní přístup k zákazníkovi. Firma Karndean vytváří inovativní produkty, universální luxusní vinylové podlahy inspirované přírodou a přizpůsobené potřebám dnešního zakázníka se širokou šálou barev, autentických povrchů, v mnoha designových stylech a v různých formátech, tak aby si každý zákazník mohl najít svůj osobitý styl. Podlahy Karndean jsou určené pro použití v interiéru.
 • PROJECT FLOORS

  Kvalitní vinylové podlahy německého výrobce Projecst Floors se pyšní realistickou strukturou dřeva, kamene nebo keramických materiálů. Project Floors jsou vyráběny v různých kolekcích, Home 20, Home 30, Home 40, které se liší tloušťkou nášlapné vrstvy, třídou používání a provedením. Kolekce Home 20 nemá zkosené hrany ( mikrofáze), kolekce Home 30 a Home 40 obsahují dekory se zkosenou hranou ( mikrofází ) pro výsledný realističtější dojem z hotové podlahy. Všechny kolekce jsou určeny k celoplošnému lepení. Neobsahují ftaláty a jsou oceněny několika významnými certifikáty nezávislých zkušeben.

 • AMTICO

  Amtico International Ltd. byla založena v roce 1964. Dnes společnost, s více jak 50-letou tradicí, zaujala pozici světového prvenství mezinárodního obchodu s bytovými a komerčními LVT, a to vše s jedinou centrální výrobou v sídle společnosti v Coventry, Velká Británie. Amtico First je základní kolekcí LVT určenou zejména pro oblast bydlení. Skvělá cenová dostupnost, v kombinaci s praktičností a jednoduchou údržbou, otevírá možnosti použití opravdu všem! To jsou hlavní fakta, proč zvolit britskou kvalitu a její vlastnosti. Trendy a doba se neustále mění, odhodlání investovat do výzkumu, designu a nových technologií však pro Amtico zůstává trvalou konstantou na cestě k úspěchu. 

 • LICO

  Švýcarské zámkové vinylové podlahy určené pro bytovou a středně komerční zátěž. Zámkový vinyl na nosné HDF desce nebo na extra tvrdé a odolné kompozitní desce pro snadnou a rychlou pokládku bez lepení. Veškeré podlahy těchto kolekcí jsou vyráběny bez ftalátů. Předností je výběr z mnoha atraktivních dekorů. Antistatický a antibakteriální povrch podlah má odpuzující účinek  proti nečistotám, a tím přispívá k hygieně a ochraně zdraví. Podlahovina je protiskluzná, pružná a má vysokou požární odolnost Bfl-s1. Podlahy jsou velmi příjemné a teplé na dotyk bosou nohou. Veškeré zámkové podlahy se rychle a snadno instalují bez lepení a složitého nářadí a větších zkušeností s pokládkou díky systému Uniclic®. Podlahy jsou okamžitě po položení vhodné k užívání a zatížení.

 • FLOORIFY

  Floorify  je nová generace zámkových vinylových podlah ( tzv. rigidní vinyl ). Tyto podlahy jsou spojením vysoce odolné konstrukce podlahy s přirozeně krásným a hřejivým vzhledem. Podlahové dílce jsou opatřeny speciální úpravou Floorify® Silent Touch Technology, která je extrémně odolná vůči nárazům, škrábancům, skvrnám a nežádoucímu zbarvení. Díky unikátnímu jádru Floorify® Rigid Core a mimořádně robustnímu zámkovému spoji,  jsou podlahy Floorify se zámkem s pevností 9kN/m, až 4x pevnější ve srovnání s běžnými LVT dílci, a proto nehrozí žádné nebezpečí vzniku spár. Vzhledem k tomu, že jsou podlahy Floorify vyrobeny z vysoce kvalitního syntetického materiálu jsou plně odolné vůči vodě a na rozdíl od výrobků na bázi dřevních vláken nebudou bobtnat a ani se nepoškodí pokud přijdou do styku s vodou a nehrozí absolutně žádné riziko zvednutých hran nebo předčasného opotřebení. Podlaha téměř nereaguje na teplotní změny (testováno až do 80 ° C) a lze ji položit na teplovodní či elektrické podlahové vytápění nebo chlazení až do plochy 20 x 20 m bez dilatačního profilu. Podlahy Floorify jsou certifikované ( emisní třída A+ ) a neobsahují škodlivé ftaláty. Podlahy Floorify je možné položit téměř na jakýkoliv podklad připravený pro běžnou instalaci dřevěných plovoucích a laminátových podlah. Rychlá montáž šetří čas, odpadá časově a finančně náročné stěrkování a není nutná speciální drahá podložka.

 • OBJECTFLOR

  Objectflor Art und designu Belags GmbH v Kolíně nad Rýnem je jedním z předních evropských dodavatelů podlahových krytin určených pro bytové, komerční a rezidenční plochy. Objectflor se stará i o to, aby veškerá jeho činnost odpovídala zásadám udržitelnosti přírodních zdrojů a všechny podlahové materiály byly stoprocentně recyklovatelné. Firma si také nechává všechny své podlahové krytiny pravidelně testovat, aby splňovaly veškeré evropské normy pro stavební materiály používané ve vnitřních i vnějších prostorách. Proto například i změkčovadla, která se využívají při výrobě vinylu, mohou být u Objectfloru pouze na přírodní bázi.

 • FLOOR EXPERTS

  Společnost FloorExperts je mezinárodní společnost, která se zabývá prodejem a výrobou podlahových krytin (dřevěných, laminátových a vinylových) a patří mezi významné prodejce v EU. Dodává podlahy do více než 48-ti zemi světa. Hlavní sídlo společnosti je ve Slovinsku. Společnost FloorExperts se zaměřuje především na vysokou kvalitu nabízených produktů a jejím cílem je hlavně spokojený zákazník. Pod značkou FloorExperts najdete široký výběr vysoce kvalitních podlahových krytin. 

Zobrazují se 1 – 659 z 659 položek