Třívrstvé podlahy
Třívrstvé dřevěné plovoucí podlahy Třívrstvé podlahy jsou složeny ze tří vrstev dřeva lepených k sobě příčně ( protitahem ), kde základ tvoří nosná deska, ve spodní části je umístěna protitažná vrstva a v horní části vrstva nášlapná. Třívrstvé dřevěné podlahy jsou považovány za stabilnější než masivní podlahy a to ve smyslu, že jsou méně náchylné ke srážení a rozšířování, vzhledem ke kolísání teploty a vlhkosti v místnosti. Životnost dřevěné třívrstvé podlahy oproti laminátové podlaze, je několikanásobně delší, lze je přebroušením a nanesením nové povrchové úpravy zrenovovat.

Třívrstvé podlahy 

Podkategorie

 • PARADOR
  Společnost Parador GmbH & Co. KG byla založena v Německu již v roce 1977 a velmi rychle se zařadila mezi přední výrobce podlahových krytin. Výrobní portfolio firmy zahrnuje dřevěné, laminátové a vinylové podlahy, ale i textilní podlahové krytiny. Veškeré produkty jsou vyráběny v Německu nebo v rakouských pobočkách Güssing a Frauental. Hlavní sídlo společnosti v Coesfeldu je místem výroby laminátu, který se vyznačuje především tím, že je vyráběn na plně automatizovaných linkách za použití moderních počítačem řízených procesů.
 • LAMETT

  Pravé dřevěné podlahy vnáší do každého interiéru hřejivé teplo, pohodu a vůni přírody. Firma Lamett se specializuje právě na výrobu takových podlah, moderních, vícevrstvých, stabilních podlah, které mají jedno společné a to je základní surovina – dub. Lamett vyrábí dubové podlahy v různých konstrukcích ( multiplex desky nebo laťkový střed ), formátech ( dlouhé, krátké, široké i úzké lamely ), třídění ( select, natur, rustik ) a v různých povrchových úpravách ( laky nebo oleje – i tónované ).Všechny kolekce třívrstvých a vícevrstvých dřevěných podlah belgického výrobce LAMETT jsou založeny na různých provedeních dubu - nejprodávanější současné dřeviny, která je zárukou dlouhé životnosti a stability. Tyto podlahy jsou zárukou elegance, stylu a pokroku. Sortiment Lamett zahrnuje jak cenově přístupné, tak i luxusní, ručně hoblované, postaršené dělané podlahy. 

 • SELECTION

  Kolekce Selection je výběrem z podlah PARKET KONCEPT, které nahrazují podlahy MOLAND. Nová značka třívrstvých podlah PARKET KONCEPT navazuje na několikaletou úspěšnou distribuci těchto podlah ještě pod dánskou značkou Moland; od března 2016 jsou vyráběny stále na stejném místě a stejné výrobní lince - v jednom z nejmodernějších evropských výrobních parků TEHNO DRVO LTD - ale už pod novým firemním brandem Parket koncept. Ve dvou moderních areálech probíhá celý náročný výrobní proces : od zpracování dubových a jasanových kmenů až po finální výrobek, vše při respektování přísných norem ochrany přírody a životního prostředí.

 • CABANI

  Cabani - kvalitní evropské dubové třívrstvé podlahy s nosnou deskou HDF s povrchovou úpravou UV oleje (není nutno po pokládce ošetřit další vrstvou oleje ) a vhodné na podlahové topení. Francouzská produkce garantuje trendové výrobky vyrobené s respektem k přírodě a maximální péčí o kvalitu. Výrobky z Cabannes jsou distribuovány v evropských zemích prostřednictvím sítě odborných prodejců.

na stránku
Zobrazují se 1 – 36 z 241 položek
Zobrazují se 1 – 36 z 241 položek