BAMBUS masivní KARBONIZOVANÝ horizontalní

Masivní bambusová podlaha s horizontálním uspořádáním a s povrchovou úpravou lak. Lamely mají pero drážku a jsou určeny k celoplošnému lepení. Vzhled masivních bambusových podlah je dán skladbou bambusových lamel v podlahovém dílci. Horizontální uspořádání zdůrazňuje původní kresbu bambusu s kolínky. Bambusové podlahy vkusně a originálně doplní každý interiér.
 

Rozměr : 15*96*960 mm

Více informací

Dostupnost: objednávka 7-14 dní

970 Kč /m2 bez DPH

1 174 Kč /m2 s DPH

2 144 Kč /bal.

2 594 Kč s DPH/bal.


1 balení = 2.21 m2


Přidat na seznam přání

Více informací

Vzhled:

Přírodní bambus je světle žlutý. Dalším zpracováním zvaným karbonizace se dá barevně upravit a získává světle hnědou barvu.  Vzhled bambusových podlah určuje uspořádání bambusových stébel. Charakteristickým  znakem bambusových podlah je kresba s tzv. kolínky

Vlastnosti:

Bambus není klasická dřevina , jedná se o zdřevnatělou travinu.  Procesem lisování bambusových stébel pod vysokým tlakem  a za použití pojiv vzniká velmi pevný a tvrdý materiál, které se v hojné míře využívá pro výrobu podlahových dílů. Tvrdost takto vyrobených podlah předčí tvrdostí většinu evropských dřevin včetně dubu. Současným trendem jsou masivní podlahy z presovaného bambusu se zámkovým spojem v různých barevných provedeních.

Zpracovatelnost:

Bambusové podlahy se dobře opracovávají a  lze je velmi dobře lepit. 

Původ: Čína ( Asie )

Janka tvrdosti: 1380

Povrchová úprava : lak