DUB LIVING KARTÁČOVANÝ 4V - bílý oxidativní olej - Molaloc⁺ Old Fashion Wideplank MOLAND třívrstvá dřevěná podlaha

Třívrstvá dřevěná podlaha ve formátu ručně hoblovaných rustikálních širokých a dlouhých prken. Povrch je kartáčovaný a ošetřený oxidativním olejem. Bezprostředně po montáži je nutné podlahy ošetřit ještě pečujícím olejem k dosažení perfektního vzhledu. Podlaha má nášlapnou vrstvu 3 mm a zámkový spoj.
Formát: 14(3)x190x1900 mm

Více informací

14802263

Dostupnost: objednávka 7 - 14 dní

1 549 Kč /m2 bez DPH

1 874 Kč /m2 s DPH

4 477 Kč /bal.

5 417 Kč s DPH/bal.


1 balení = 2.89 m2


Přidat na seznam přání

Více informací

Třívrstvá dřevěná dánského výrobce Moland má zámkový spoj a je určena pro plovoucí pokládku. Samozřejmě lze podlahu i celoplošně lepit. Podlaha v provedení ručně hoblovaných rustikálních širokých a dlouhých prken. Povrch je kartáčovaný a ošetřený oxidativním olejem. Bezprostředně po montáži je nutné podlahy ošetřit ještě pečujícím olejem k dosažení perfektního vzhledu. Podlaha má nášlapnou vrstvu 3 mm a zámkový spoj.

Rozměr: 14(3)x190x1900 mm,  Balení: 2,89 m2 ( max. 12,5% kratiny v balení ), Hmotnost balení: 23,12 kg

DŮLEŽITÉ - UPOZORNĚNÍ ! 

Podlahy s povrchovou úpravou OXIDATIVNÍ OLEJ je nutné ihned po položení ošetřit pečujícím olejem ! Doporučujeme použití PEČUJÍCÍHO WOCA OLEJE. Olej Woca lze zakoupit jak v přírodní barvě ( pro podlahy s přírodním olejem ) , tak v bílé barvě ( pro podlahy s bílým olejem ). Pro každodenní péči používejte WOCA MÝDLO NA DŘEVĚNÉ PODLAHY mýdlo na dřevěné podlahy ( přírodní i bílé ). Touto závěrečnou úpravou získá podlaha trvanlivý stejnoměrný povrch a lze ji provést ručně, nebo strojově. Podlaha musí být suchá,  čistá a zbavená prachu a mastnot.

TŘÍDĚNÍ MOLAND

CLASSIC +: velká většina lamel ve velmi čistém třídění, zdravé malé suky a očka přípustná, velmi omezeně přípustná okrajová běl. Příjemné barevné variace typické pro dub, velmi vyjímečně tmelené malé až střední suky a malé trhlinky jsou přípustné.

CLASSIC: relativně čisté třídění, přípustná očka a malé zdravé suky, s výskytem barevných variací, okrajové běle a tmelených suků.

TREND: lehce až středně rustikální třídění, přípustná očka a omezeně běl, zdravé suky a barevné variace. Přípustné tmelené malé až střední suky a trhliny.

LIVING: lehce až středně rustikální (třípásy) a středně až silně rustikální třídění (plošné vzory). Zdravá i černá očka jsou povolena, jsou přípustné tmelené velké nezdravé suky a trhliny včetně jádra. Běl a větší barevné variace jsou přípustné.

Při výběru podlah z ručního vzorkovníku nebo ze stojanů s panely mohou zejména dřevěné podlahy vykazovat větší barevný rozptyl a větší rozsah přirozených vad dřevin, než u vzorku podlahy. Dřevo je přírodní materiál a každá podlahová lamela je neopakovatelný originál. Vzorky a fotografie jsou díky své limitované velikosti pouze ilustrativní a tedy nezávazné pro objednávky, protože nemohou poskytnout veškeré znaky dřeva ( barevné s strukturální rozdíly ), které dané třídění může obsahovat, nejedná se tedy o vzorky ve smyslu §2096 občanského zákoníku.

Technická specifikace

Způsob pokládky : Plovoucím způsobem
Tloušťka : 14 mm
Šířka 190 mm
Délka 1900 mm
Kartáčováno : Ano
Vzhled lamel : Prkno ( Selský vzor )
Podlahové topení : Vhodné
Tepelný odpor m2K/W 0,125
Povrchová úprava Bílý olej
Druh ( třídění ) : Rustic
Úprava povrchu : Oxidativní olej bílý
Vzhled drážek : Zkosená hrana (4V)
Provedení : 3 vrstvá struktura
Nosná deska Dřevěný laťkový střed
Vrchní vrstva ( nášlapná vrstva ) : 3 mm
Zaklapávací mechanika : Zámek G5
Záruka : 2 roky
Dřevina Dub
Barevný tón Světle hnědá
Vzor Prkno
Vzorek v prodejně Ne

Příslušenství