DUB LIVING KOUŘOVÝ KARTÁČOVANÝ 4V - oxidativní olej kouřový - Molaloc+ Wideplank MOLAND třívrstvá dřevěná podlaha

Kolekce Molaloc+ Wideplank se prodává v rozměrech 15 x 189 1860. Třídění těchto podlah je Classic, tzn relativně čisté třídění, přípustná očka a malé zdravé suky, s výskytem barevných variací, okrajové běle a tmelených suků.Tato kolekce je vhodná na podlahové topení. Lamely mají podelnou minifázi. 
 
Formát: 15(3)x190x1900 mm

Více informací

14802267

Dostupnost: Objednávka 7-14 dní

1 858 Kč /m2 bez DPH

2 248 Kč /m2 s DPH

5 370 Kč /bal.

6 497 Kč s DPH/bal.


1 balení = 2.89 m2


Přidat na seznam přání

Více informací

Třívrstvá dřevěná dánského výrobce Moland má zámkový spoj G5 a je určena pro plovoucí pokládku. Samozřejmě lze podlahu i celoplošně lepit. Kolekce Molaloc+ Wideplank se prodává v rozměrech 15 x 189 1860. Třídění těchto podlah je Classic, tzn relativně čisté třídění, přípustná očka a malé zdravé suky, s výskytem barevných variací, okrajové běle a tmelených suků.Tato kolekce je vhodná na podlahové topení. Lamely mají podelnou minifázi. 

Rozměr: 15(3)x190x1900 mm,  Balení: 2,890 m2 ( max. 12,5% kratiny v balení ), Hmotnost balení: 23,12 kg

TŘÍDĚNÍ MOLAND

CLASSIC +: velká většina lamel ve velmi čistém třídění, zdravé malé suky a očka přípustná, velmi omezeně přípustná okrajová běl. Příjemné barevné variace typické pro dub, velmi vyjímečně tmelené malé až střední suky a malé trhlinky jsou přípustné.

CLASSIC: relativně čisté třídění, přípustná očka a malé zdravé suky, s výskytem barevných variací, okrajové běle a tmelených suků.

TREND: lehce až středně rustikální třídění, přípustná očka a omezeně běl, zdravé suky a barevné variace. Přípustné tmelené malé až střední suky a trhliny.

LIVING: lehce až středně rustikální (třípásy) a středně až silně rustikální třídění (plošné vzory). Zdravá i černá očka jsou povolena, jsou přípustné tmelené velké nezdravé suky a trhliny včetně jádra. Běl a větší barevné variace jsou přípustné.

Při výběru podlah z ručního vzorkovníku nebo ze stojanů s panely mohou zejména dřevěné podlahy vykazovat větší barevný rozptyl a větší rozsah přirozených vad dřevin, než u vzorku podlahy. Dřevo je přírodní materiál a každá podlahová lamela je neopakovatelný originál. Vzorky a fotografie jsou díky své limitované velikosti pouze ilustrativní a tedy nezávazné pro objednávky, protože nemohou poskytnout veškeré znaky dřeva ( barevné s strukturální rozdíly ), které dané třídění může obsahovat, nejedná se tedy o vzorky ve smyslu §2096 občanského zákoníku.

Technická specifikace

Povrchová úprava Olej
Druh ( třídění ) : Living
Způsob pokládky : Plovoucím způsobem
Tloušťka : 15 mm
Šířka 190 mm
Délka 1900 mm
Kartáčováno : Ano
Vzhled lamel : Prkno ( Selský vzor )
Podlahové topení : Vhodné
Tepelný odpor m2K/W 0,130
Úprava povrchu : Oxidativní olej tónovaný
Vzhled drážek : Zkosená hrana (4V)
Provedení : 3 vrstvá struktura
Nosná deska Dřevěný laťkový střed
Vrchní vrstva ( nášlapná vrstva ) : 3 mm
Zaklapávací mechanika : Zámek G5
Záruka : 2 roky
Dřevina Dub
Barevný tón Černohnědá
Vzor Prkno
Vzorek v prodejně Ne

Příslušenství